40 nefis Mecnunca timinin Imge ablası duraç tanımaz sürücülere kan aldırmıyor

– 40 nefis Delicesine timinin Görüntü ablası taban tanımaz sürücülere zaman aldırmıyor

Turizm kenti Antalya’nın evvel ve tek eş şahini denetim üzere yollarda

22 yıllık karı polis memuru Hülya Köseoğlu:

” Ecnebi misafirlerimiz hayran kalarak benimle foto çektirmek istiyor”

” Kimi Zaman ‘ablamızdan ceza aşındırmak ne büyüklüğünde güzel’ diye espri yapanlar de var”

” Ara Sıra sürücülerimiz ceza yazacağımız devir ‘Abla bizi görmesen olur mu’ diyorlar”

ANTALYA – Turizm kenti Antalya’nın evvel ve yegâne avrat şahini polis güçleri memuru Rüya Köseoğlu, huzurlu ve tehlikesiz bire bir şehir trafiği üzere tün ve devir ayırt etmeksizin yollarda denetime çıkıyor. Kullandığı devasa motosikleti ile da birçok mecburi görevin üstesinden gelen Köseoğlu, adeta eş emek arkadaşlarına taş çıkartıyor.

Antalya Inanma Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Fal Şube Müdürlüğüne sadık 40 şahsiyet delice ekibinin önceki ve biricik karı polisi olan Imge Köseoğlu, mesaisinin balaban benzeri kısmını motosiklet üstünde geçiriyor. Polislik mesleğine 2001 yılında İstanbul’da Yunus polisi namına başlayan 2 çocuk annesi Köseoğlu, fahri kendisine tercih ettiği ve müdürlerinin üstelik akıllıca görmesi ile turizm kenti Antalya’nın evvel ve biricik avrat şahini aldı. Köseoğlu kullandığı devasa motosikleti ile birlikte birçok mecburi görevin üstesinden gelerek adeta erkek himmet arkadaşlarına taş çıkartıyor. Mevrut ihbarlar sonrasında acul bir şekilde olay hesabına ulaşan Köseoğlu, vatandaşlar ve takım arkadaşları aracılığıyla birlikte taktir görerek adeta hemcinslerini kıskandırıyor. Köseoğlu’nun sunma kesif yaptığı işlerden bire bir tanesi dahi turizm kenti Antalya’üstelik rahat ve sakıncasız bire bir kent trafiği için yollarda teftiş yapıyor olması.

Memleketinin bir tane kadın şahini oldu

22 yıllık polis memuru Hayal Köseoğlu, “İlk görevime 2001 yılında İstanbul’dahi Yunus polisi yerine başladım. Bu 22 yılı değer ve gururla tamamladım. sürekli görevime hazırım. Trafiğimizin varlık ve düzeni amacıyla çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Memleketinde fariza yaptığı için kendisini şanslı hissettiğini tamlayan Köseoğlu, “İstanbul’dan bilahare Antalya’ya geldim. Sonradan Şırnak, Burdur sonuç namına gine memleketime geldim. Birçok şubede görev aldım. İnsanın görevini istekle yapması çokça güzel tıpkı madde. 3 kıta valimin ve emniyet müdürümün hususi kalemlerinde görev aldım. Kendimi değme devir sahada henüz mutlu hissettim” sözlerine saha verdi.

Severek istediği görevini gururla sürdürüyor

Antalya’nın bir tane avrat şahini olmasını değerlendiren Köseoğlu, “Bu değer ve kurum verici. Kendim çokça istedim, görevimi seviyorum. 2 yıl önceki ben kendim çalışabileceğimi söyledim. Müdürlerim beni kırmadı. Tıpkısı müddet araçlarda çalıştım, daha bilahare ise eğitimlerini alarak şahinlerde çalışmaya başladım. İlk başlarda gibi mi olanaksız kabilinden kararsızlık oldu. Iyi olsun komiserlerim ve müdürlerim çeşni çok apotr oldu. Komiserim Yusuf Uzun’un de haddinden fazla desteğini gördüm. Müdürlerimin güveni ile yola çıktım. Hatasız, kusursuz olarak birlikte görevimi sürdürüyorum. Bittabi gayrı arkadaşlarım görev başında ise ego üstelik aynısını yapıyorum” dedi.

Olaylara yer aceleci o ulaşıyor

Motor kullanmanın hasbilik esasına dayalı olduğunu tamlayan Köseoğlu, “Neticede sıcağı ve soğuğu çekiyoruz. Merbut alanımız bulunmayan. Trafikte ısıdam ayrımsız iletişimimiz var. Sevmek geçişsiz. Biz olaylara sunu acul gidiyoruz. Nısfınnehar 14.00’üstelik görevimize başlarız. Antalya trafiği amacıyla haddinden fazla çalışıyoruz. Antalya bizim için kıtipiyoz benzeri İstanbul oldu. 12 saat fariza yapıyoruz. Kazalardan tutun bir nice göreve gidiyoruz. İnsanlarımız farfara oluyor, sunma gücük surede trafikteki sorunu çözüyoruz” dedi.

En haddinden fazla zorlayıcı ise dalgın sürücüler

Sürücülerin eş olmasından dolayı sık sık kendisini kutlama ettiklerini tamlayan Köseoğlu, “Ecnebi misafirlerimiz hayran kalarak benimle foto çektirmek istiyor. her an kaymakamlık ve riziko altındayız, her an karşımıza ezgi halinde bir husus çıkabilir. Amma hamd olsun arkadaşlarımız o kadar güzel yetiştirilmiş ki bütünü çokça zeki insanlar. Şoförlerimizin haddinden fazla dikkatsiz olduğunu görüyorum. Benzeri olaya giderken yolu açmakta sorumluluk yaşıyoruz. Bazıları direkt apotr oluyor. Sürücülerden ricam lütfen cep telefonu kullanmayın” açıklamasına düz verdi.

“Arada Sırada ablamızdan ceza yemek ne büyüklüğünde pir diye niteleyerek nükte yapanlar da var”

Köseoğlu konuşmasını şöyle tamamladı: “Zaman Zaman sürücülerimiz ukubet yazacağımız antlaşma ‘Abla bizi görmesen olur mu’ diyorlar. Hakeza bire bir madde namevcut. Seçme şeyimiz şeffaftır. Kuralla uyarlım kimesne etki yaşamasın. arada sırada kadınız ikna ederin mücadelesine girenler var. Ben hele çocuklara kıyamıyorum. Yetişkin değil onlar ukubet yesin, amma ayrımsız daha yazık yapmasınlar. Gidecek olan ayrımsız kask parası olsun, ama hayatları gitmesin. Güvenlik kemerini sürücü taktı, palyatif takmadı tek önemi bulunmayan. İnsanlar camlardan fırlıyor, ölümle sonuçlanıyor. Eş olduğum amacıyla vatandaşlarımız henüz bir iki itiraz ediyor. Bazen ablamızdan ukubet kemirmek ne kadar evire çevire diyerek espri yapanlar de var. Benim bir tane zorlandığım laf ispirto alan şahıslardır. O ant dahi filhakika tezce ekip arkadaşlarım yardıma koşuyorlar.

Share: