ADÜ Bölgesel Voleybol Turnuvası’nda ödülleri topladı

Aydınlık Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) ev sahipliğinde gerçekleşen Türkiye Üniversiteler Arası Voleybol Lehçe Tabur Müsabakaları bağış töreni Binali Yıldırım Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan müsabakaların armağan törenine; ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Aydın, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Çağatay Kademeli, Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Komutan V. Faruk Uludağlı ve Federasyon temsilcileri ile öğrenciler katıldı.

ADÜ Binali Yıldırım Spor Salonu ve GSB Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleşen müsabakalarda; Kadın A Grubunda ADÜ bir numara olurken, müsabakaların ikincisi Dokuz Eylül Üniversitesi, üçüncüsü ise İzmir Tutum Üniversitesi oldu.

Karı B Grubunda gerçekleşen müsabakaların birincisi Yaşar Üniversitesi olurken, ikincisi Muğla Sıktı Koçman Üniversitesi, üçüncüsü ise İzmir Demokrasi Üniversitesi oldu.

Erkek A ve B Grubunda gerçekleşen müsabakalarda ise ADÜ birinci, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ikinci ve Pamukkale Üniversitesi üçüncü oldu.

Binali Sebep Spor Salonu’nda gerçekleşen kupa töreninde; müsabakalarda bir numara olanlara ödüllerini ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Entelektüel ve Federasyon temsilcisi Erkan Günay verirken, ikinci olanlara ödüllerini Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Çağatay Dereceli ve SKS Kat Başbuğ V. Faruk Uludağlı, üçüncü olanlara ise ödüllerini Uçan Top Entelektüel İl Temsilcisi Mualla Köylüoğlu ve SKS Spor Yazıhane Müdürü Orhan Çınar verdi. – AYDIN

Share: