ADÜ’de ‘Problemden Çözüme Dermatoloji Semineri’ düzenledi

Münevver Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) bünyesinde enerjik adına çalışmalarını sürdüren Uluslararası Baytar Öğrencileri Birliği Ziyalı Topluluğu (IVSA AYDIN-International Veterinary Students’ Association) Prof. Dr. Nilüfer Aytuğ ve Prof. Dr. Bülent Ulutaş’ın eğitmenliğinde ‘Problemden Çözüme Dermatoloji’ antetli seminer gerçekleştirdi.

Baytar Fakültesi Mehmet Akif Ersoy Konuşma Salonu’nda düzenlenen etkinliğe, ADÜ öğrencilerinin yanı sıra IVSA Burdur, IVSA Balıkesir ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Milas Baytar Fakültesi öğrencileri, bölge veteriner hekimleri ile Kültürlü Baytar Hekimler Odası Başkanı Cemil Delice ve ADÜ Baytar Fakültesi Mezunlar Derneği Başkanı Im Çakmakçı katıldı. Dokunaklı içerikle gerçekleşen eğitimde pet hayvanlarında dermatoloji konusu geniş tıpkısı göz açısıyla değerlendirildi. Ayrıca mihman öğrencilere IVSA Aydın üyeleri eşliğinde ADÜ’nün ve Veteriner Fakültesi’nin tanıtımları yapıldı.

Etkinlik sonunda eğitmen hocalara teşekkür plaketlerini sunma fail IVSA Aydın Öğrenci Topluluğu Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Cemil Şahiner; hazırlık ve kodifikasyon aşamasında yoğun çaba gösteren topluluk üyesi öğrencilere, aktiflik için destekleriyle herhangi bir zaman yanlarında olan başta ADÜ Rektörlüğüne, Esenlik Firez ve Spor Ofis Başkanlığı’na, Baytar Fakültesi Dekanlığı’na, Entelektüel Baytar Hekimler Odası Başkanlığı’na, Prof. Dr. Nilüfer Aytuğ ve Prof. Dr. Bülent Ulutaş’a teşekkürlerini iletti. – AYDIN

Share: