AK Öğür Kilis İl Başkanı Karataş, kentteki gazetecilerle aynı araya geldi

DÜRÜST Parti Kilis İl Başkanı Uğur Karataş, kentte fariza eden gazetecilerle tıpkı araya geldi.

Karataş, benzeri restoranda planlı programda, kente bakım tebliğ etmek amacıyla çalıştıklarını belirtti.

“2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında önümüzdeki günlerde Kilis’te programlar düzenleneceğini aktaran Karataş, teşkilat namına seçime hazır olduklarını ifade etti.

Bu seçimde aynı önceki seçimlere göre daha bol sonuçlar almayı hedeflediklerini belirten Karataş, “2023 seçiminde bir önceki seçimlerden partimiz bakımından elan bereketli sonuçlar çıkaracağız. Hem Türkiye genelinde hem bile Kilis özelinde çıkacağını düşünüyoruz. Yapılan anketler bile bize bunu gösteriyor. Bire Bir sav görünmüyor. 2 milletvekilini koruyarak, Cumhurbaşkanımıza bile benzeri önceki seçimde alınan en bir iki o kadar görüş toplayarak inşallah seçimleri hayırlısıyla tamamlayacağız.” dedi.

Enflasyonla savaşım kapsamından hükümet yoluyla bati adımların atıldığını anlatan Karataş, Karı ayından itibaren görevli, tekaüt ve asgari ücretlilerin maaşlarına zamlar yapıldığını dile getirdi.

Karataş, kentte yapılan çalışmaların de devam ettiğini, yapımı süren projeleri de sunma gelişmemiş sürede tamamlamayı planladıklarını kaydetti.

Share: