AK Parti’li Gültekin: “Milletimiz yıldırı örgütleriyle müşterek olanları iyi biliyor”

SELIM Öğür Niğde Mebus Esaslı Gültekin,”Milletimiz terör örgütleriyle bile olanları, terör destekçilerini, masanın altında saklananları bile çokça ferah biliyor.” dedi.

Gültekin, Mecliste düzenlediği matbuat toplantısında, Türkiye’nin terörle mücadelesinin topyekün, sınırların içre ve dışında kararlılıkla devam edeceğini söyledi.

Türkiye’nin terörle mücadeledeki başarısını milletin çokça mebzul gördüğünü tamlayan Gültekin, “Milletimiz yıldırı örgütleriyle birlikte olanları, yıldırı destekçilerini, masanın altında saklananları dahi haddinden fazla gür biliyor.” dedi.

Niğde’ye yapılan yatırımlar için bile konuşan Gültekin, 2002 yılından önce ilde 4 olan baraj sayısının 12’ye yükseldiğini söyledi. Gültekin, bu dönemde Niğde’ye toplamda 67 adet tesisin kazandırıldığını kaydetti.

Gültekin, Niğde’de sulu ziraat alanlarının genişletilmesi ve üreticilerin çağdaş sulama tesisleriyle elan bereketli nişane alabilmeleri için 3 baraj, 3 gölet ve 8 nüsha sulama tesisinin inşaatının ise devam ettiğini söyledi.

Niğde stadyumunun yapımına ilgilendiren ise Gültekin şöyle konuştu:

“Daha evvel inşaatına başladığımız ve zeminde su çıkması nedeniyle projesinde bir değişikliğe gittiğimiz stadyumumuzla ait olarak elan sonradan fiyat artışları nedeniyle ihaleyi düz firmamız fesih işlemine başvurdu. İnşaat ayrıntılı süre durmuştu. Deneyimsizlik ve Spor Bakanlığımızla yapılan görüşmeler neticesinde, mail zamanda ihalesini gerçekleştirmiştik. Yeniden ihalesi yapıldı. İhaleyi kayran firmamız, inşallah andıran zamanda Bakanlığımızla imzasını atarak inşaatına başlayacak.”

Share: