AK PARTİ’Lİ YAZICI HADDINDEN FAZLA ÜZGÜNÜZ

DOĞRU Öğür Umumi Başkan Yardımcısı Dirimlik Müellif, Bartın’ın Amasra ilçesinde 40 işçinin hayatını kaybettiği beyaz zehir faciasıyla ait, Olaydan dolayı haddinden fazla üzgünüz. Emrihak eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarının ve tamlık milletimizin başı sıhhatli olsun. Yaralılarımıza de ivedi şifa diliyorum dedi.

DÜRÜST Tümen Umumi Başkan Yardımcısı Muharrir, Isparta’daki program kapsamında otelde gazetecilerle ayrımsız araya geldi. Toplantıya YANLIŞSIZ Öğür MKYK üyeleri, milletvekilleri, uray başkanları, toprak ve belediye divan üyeleri, partililer katıldı. YANLIŞSIZ Öğür İl Başkanı Osman Zabun, maden faciasında hayatını kaybeden madencilere Allah’tan yağmur, yaralılara iflah dilediğinde bulundu.

DÜRÜST Fırka Genel Başkan Yardımcısı Müellif ise yer genelini kapsayacak şekilde planlanan ‘2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ programının kırıcı olay zımnında ertelendiğini belirterek, Olaydan kontekst haddinden fazla üzgünüz. Ahiret Yolculuğu eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarının ve cemi milletimizin başı sağlıklı olsun. Yaralılarımıza da ivedili şifa diliyorum. Cumhurbaşkanı’mızın bile bugün Diyarbakır programı vardı ve tahrip ederek Bartın’a gitti. Biz üstelik programımızı halel ederek umum dikkatimizi oraya vereceğiz diye konuştu.

Aileye önem veren siyasi parti olduklarını vurgulayan Müellif, Atom Çekirdeği familya, hepimizin üzerine titrediği, hassaslık gösterdiği en temel ilkedir. Aynı dahi siyasi ailemiz var. Onun ismi da DOĞRU Fırka. Özelimizde beribenzer dünyamızda özen gösterdiğimiz ailemizde gösterdiğimiz duyarlık hangi ise bu yapı altında birbirimize karşı ilişkilerimizde derece biçerken, umum kurarken mutlak töre bilimi kurallara riayetkâr olmak zorundayız. Aynı şişman ailemiz daha var, Türkiye Cumhuriyeti. Biz politik rekabeti tek ahit değerler üzerine yapmadık. Değerler hepimizin. Bayrak, yurt hepimizin. Devletimiz, Türkiye Cumhuriyeti’miz ve biz 85 milyon Türkiye Cumhuriyet Altını vatandaşının kümülatif ismi yegâne millettir dedi.

Hayati Edip, daha sonraları Isparta Belediye Başkanlığı’nı ziyaret yazar, kentten ayrıldı.

Share: