Akıbet an marifet | Itimat Müdürüne teşekkürname plaketi

Düzce Trabzonlular Firez El Birliği Derneği yönetimi Itimat Müdürü Mehmet Mualla Akkaplan’a yaptığı işbirliği ve destekleri için teşekkür etti.

Yeni yönetim kurulu oluşturulan ve bir nice sosyal organizasyona imza atan Düzce Trabzonlular Kültür Tesanüt Derneği, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen martir aileleri ve gaziler buluşması düzenlemişti. Organize sırasında ve sonrasında Düzce Inanma Müdürlüğü ekipleri üstelik organizasyona bindi vermişti. Tıpkısı araya gelen topluluk yönetimi, polis ekiplerinin verdiği bindi amacıyla Emniyet Müdürü Mehmet Yüksek Akkaplan’ı makamında müzakere etti.

Topluluk Başkanı Mustafa Demirci, “Topluluk namına hem Trabzon Kültürünü yaşatmayı hem üstelik toplumu birleştiren etkinlikler yapmak amacıyla ayrımsız paradigma iş başlattık. Bu noktada üstelik geçtiğimiz aylarda martir yakınları ve gaziler buluşması gerçekleştirdik. Burada Güven Müdürlüğü ekiplerimizin bizlere hem kez teşhir noktasında hem da ekipleriyle gelişigüzel yanımızda olma noktasında çok şişman yardımları oldu. Bizde cemiyet adına yardımlarından ortalık ve ilimizdeki başarılı çalışmaları için Inanma Müdürümüz Mehmet Yüksek Akkaplan’a ve onun gözetiminde itimat birimlerimize teşekkürname demek istedik. Kendilerine yaptıkları çalışmalar üzere çok teşekkürname ederiz. Başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda ise Düzce Trabzonlular Ekin El Birliği Derneği Yönetimi Kurulu Inanma Müdürü Mehmet Ali Akkaplan’a plaket verdi. – DÜZCE

Share: