Altınordu, Ankara Keçiörengücü karşısında evvel galibiyetini ahzetmek istiyor

Spor Ayak 1. Lig’de 2 Ilk Teşrin Ahzüita haset Ankara Keçiörengücü’nü konuk edecek Altınordu’nun ustalık direktörü Mezhep Yiğit, “Takımın çıktı kazanma vakti geldi.” dedi.

Kahraman, kulübün genel ağ sitesinde meydan alan açıklamasında, lige verilen milli arayı mebzul değerlendirdiklerini belirtti. Bu süreçte gür çalıştıklarını nâkil Kahraman, şunları kaydetti:

“Benzeri tedarik maçı oynadık ve bu karşılaşmada çok kalıp şansı veremediğimiz oyuncularımızın serencam durumlarını gördük. Artık Ankara Keçiörengücü ile oynayacağımız maça mütemerkiz olduk. Rakibimizin gücünü biliyoruz, ona bakarak çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz. Ön tarafta oynayan Ahmet İlhan Tarz, Şeref Özcan ve Safa Kınalı’nın belli belirsiz sakatlıkları var. Onların durumlarına göre ayrımsız izlem belirleyeceğiz. Takımın bundan sonra kazanma vakti geldi. Haddinden Fazla iyi durumdayız. Sahamızdan üç puanla kalkmak istiyoruz.”

Ligde evvel 6 haftalık periyotta benzeri haftayı karşılaşma yapmadan geçen Altınordu’nun, Altaş Denizlispor, Erzurumspor FK ve Yeni Malatyaspor gibi henüz ligde galibiyeti bulunmuyor.

Share: