Antalya’da cip ile otomobil baş kafaya çarpıştı: 2 geberik, 3 gaileli

Antalya’da cip ile araba başlangıç kafaya çarpıştı: 2 ölmüş, 3 dertli

ANTALYA – Antalya’nın Kumluca ilçesinde makine ile cipin temel kafaya çarpıştığı kazada 2 can öldü, 3 dirilik yaralandı.

Kaymakamlık, saat 17. 50 sıralarında Kumluca- Finike Karayolu, Hacıveliler Mahallesi ile Hızırkahya Mahallesi ortada meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, Finike’den, Kumluca yönüne revan Güvenli Şener idaresindeki 07 TUH 186 plakalı otomobil, Kumluca’dan Finike istikametine reviş halindeki A.Ü. yönetimindeki, 07 HBR 79 plakalı cip ile mebde kafaya çarpıştı. Kazayı görenler durumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. Kaymakamlık adına ambulans, itfaiye ve açıkgöz ekipleri gönderme edildi. Aysun Karakaya ilçe durumunda, Emniyetli Şener ise kaldırıldığı hususi hastanede hayatını kaybetti. Peş koltuktan oturan Aysun Karakaya’nın kızı G. K. ise hafif yaralandı. Cip sürücüsü A. Ü ve beraberindeki bulaşan E. Ç. kazayı belli belirsiz dertli adına atlattı.

Yaralılar, A. Ü., E.Ç ve 11 yaşındaki G. K., ambulansla Kumluca Cesamet Hastanesinde ayak tedavisi edildi. Cumhuriyet Altını Savcısının fenomen yerinde yaptığı incelemenin ardından Cenazeler Kumluca Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Share: