Aydın’da sağlıkçılara 29 bin TL mahiye promosyonu

Okumuş İl Sağlık Müdürlüğü, Ekincilik Bankası ile yaptığı konvansiyon çerçevesinde personele, aylık miktarına bakılmadan 29 bin liralık özendirme ödemesi yapacak.

Görgülü İl Esenlik Müdürlüğü, maaş promosyonlarına ilgilendiren muhtemel açıklamayı yaptı. Ekincilik Bankası ile yapılan protokolün arkası sıra yönetmenlik personellerine, maaşlarına bakılmaksızın toplamda 29 bin TL özendirme verilecek. İmzalanan protokol sonrasında mütekellim Görgülü İl Esenlik Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, keyif personeline ödenecek banka promosyonunun iyi olması temennisinde bulundu.

Elde edilen kazanım amacıyla Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya teşekkür fail Bitirmiş, “Keyif Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’nın girişimleriyle Müdürlüğümüz ve Kültür Bankası A.Ş. ortada 3 sene süresince sürecek mahiye anlaşması yapılmıştır. Inikat ile personelimize mahiye miktarına bakılmaksızın 29 bin TL özendirme ödemesi yapılacaktır. Bu ödemenin 25 bin 200 TL’si akçe, bin 800 TL’si itimat kartına para puan olacak şekilde toplamda 27 bin TL’si peşinen, 2 bin TL’si ise 6 aylık dönemlerde 2 taksit şeklinde para fakül kendisine yapılacaktır. 25 bin 200 TL’lik önceden hane önümüzdeki günlerde, bin 800 TL para nokta ise 15 Eş 2023’de hesaplara yatacaktır. Elde edilen bu avantaj amacıyla Afiyet Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya ve bu süreçte emeği geçen mecmu yetkililerimize şükranlarımızı sunarız. Tamam personelimize hayırlı olsun” dedi. – AYDIN

Share: