Bartın’da CHP ve DP’den ayrılıp AK Parti’ye geçtiler

Bartın’bile CHP ve DP’den ayrılıp DOĞRU Parti’ye geçtiler

DÜRÜST Öğür Genel Başbuğ Yardımcısı Güç Bartın’de parti teşkilatı ile buluştu

BARTIN – SELIM Tümen Umumi Başkan Yardımcısı Ulu İhsan Müşkül, YANLIŞSIZ Fırka Takım Başkanvekili ve Bartın Saylav Yılmaz Bronz, 2023’e akıllıca Şehir Buluşmaları programı dahilinde Bartın’üstelik kuruluş mensuplarıyla benzeri araya geldi. Programda CHP ve DP’den istifa yazar YANLIŞSIZ Parti’ye sabık isimlere rozetleri takdim edildi.

Burada mütekellim DÜRÜST Fırka Umumi Başbuğ Yardımcısı Şanlı İhsan Müşkül, “Gökçe Marmara’üstelik Semavi Vatan’de, Akdeniz’üstelik, Karadeniz’birlikte doğalgaz ararken bize bu içeriden üstelik birileri gülüyordu. Ama doğalgazı bulduk hem dahi bugün ferda biraz kamer içerisinde sisteme bağlayacağız hamd olsun. Önümüz çok görgülü. Nükleer santral kuracağız dediğimiz günlerde “Asla gayrimümkün” diyorlardı. Çekirdeksel santralin ilk ünitesi yakın zamanda açılacak 2023’te açılacak. Yani hangi birisinden alırsanız karşı çok ziyadesiyle bunları kullanmak olabilir. Biz bu işleri yaparken hele CHP kanadı ve unsurları hep “Bu gelişim gayrimümkün” diyordu. Bu işlere karşı çıkıyor ve engellemeye çalışıyordu. Halende öyle. Halen dahi olanaksız diyor, engellemeye çalışıyor, gayrimümkün diyor. Ama biz yolumuza devam ediyoruz. Yolumuza bitmeme üstelik edeceğiz Allah’ın izniyle. Biz yeni ufuklara yolculuğumuzu Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde sağlam bir şekilde bitmeme ettiriyoruz. Haddinden Fazla ilavesi dahi olacak Allah’ın izniyle. CHP bundan 5-6 ay evvel, tıpkısı yıl geçmiş “Tezce seçme, derhal seçim. Bak göreceksiniz bu yılın sonunda seçim” diyordu. Biz o günde diyorduk siz konuşun. “Onlar konuşur, DOĞRU Fırka yapar” diyerek yolumuza devam ettik. Şimdi dahi eksantrik şeyler söylemeye bitmeme ediyorlar. Amma tığ birlikte yolumuza devam ediyoruz. 2000’li yıllarda AK Öğür’nin görevi devraldığı zamanlarda hepimizin eline tıpkısı kağıt verip “Hayallerinizi edebiyat” deselerdi, hiçbirimiz bu kadarını tayf edemezdik. Allah’a hamd olsun. Bana deseler ki bir kuvvet gelecek dünyanın önceki insansız savaş uçağını havalandıracak, Ayasofya’yı anahtar, başörtüsünü çözecek, çekirdeksel santrali anahtar, domestik otomobili yapacak. Bunların bütünü aynı yana takkadak Ayasofya’yı açan ya de yemeden içmeden başörtüsü sorununu çözen tıpkı erk. O iktidarın adına dahi bakmam hayatımın sonuna kadar ona fikir verilir derdim. Görevde olurum evet da olmam. Hep bu yapılanlara vefa adına hayatımın sonuna kadar bu çizgide SELIM Parti’nin, Recep Tayyip Erdoğan’ın neferi olmaya devam edeceğim, hepimiz bitmeme edeceğiz. Zira bunların hatırı haddinden fazla aşkın” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Mebus Yılmayan Tunç ise konuşmasında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 81 ilimizde haddinden fazla nazik hizmetler gerçekleştirdik. Vatandaşımızın refahını artırmak amacıyla layenkati çalıştık. Demin Türkiye 100 yılı başlıyor. Türkiye 100 yılı geçmişin aynı muhasebesi, yaptıklarımız ve imdi geleceğin planlanması. Gelecekte daha nazik hedeflere kuşkusuz ulaşabiliriz bunun planlanması. Türkiye 100 yılı programını de gerçekleştirerek önümüze yeni hedefler koyduk ve bu hedefleri da tek bir tane gerçekleştirerek Türkiye’yi dünyanın yer zinde ülkeleri beyninde göreceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerinde bulundu.

Konuşmaların sonrasında farklı partilerden YANLIŞSIZ Tümen’ye güzeşte kişilere Umumi Başkan Yardımcısı Ağır ve katılımcılar yoluyla rozetleri arz edildi.

Share: