Başbuğ Işıklı, Kars 36 Spor’u bıraktı

Kars 36 Spor Pakt Başkanı Erkan Vazıh, pakt başkanlığından ricat etti.

9 April 2021 tarihinden itibaren yürüttüğü kulüp başkanlığından ayrıldığını tabir eden Erkan Aydınlık, “Geçen müddet içerisinde yalnızlaştırılıp takımı baskı durumda çoğaltmak amacıyla vacip desteği geçtim, tersine önümüze kol kurma çabaları ile karşılaştım” dedi.

Erkan Münevver, konuyla ait namına yaptığı açıklamada, “Göreve gelirken kendime şu sözü verdim, bilcümle hırsımı enerjimi bu takıma vereceğime meze verdim. Geçen ahit ortamında elimden geldiğince gerek maddi gerekse manevi hep heves ve arzum ile yerine getirmeye çalıştım. Esasen tam kamuoyunun bildiği laf vardır. Ayak Topu kulüplerinin ayakta kalabilmesi amacıyla, topyekün birleşmenin kaçınılmaz olduğu gerçeğidir. Bu bahis ile ilgili kulübün temel sahipleri Harbiler36 lehtar gurubuna bu zamana kadar ister şahsıma lüzumlu yönetimime verdikleri bindi üzere teşekkürname ediyorum” dedi.

“Cantürk Alagöz kadar olamadılar”

Karslıyım diyen birçok işadamının laf Kars 36 Spor’a destek olunca seslerinin çıkmadığının altını çizen Işıklı, “Sabık mevsim bando sponsorumuz olan bir zamanda Iğdır Spor FK Pakt Başkanı can dostum, abim Cantürk Alagöz beyefendiye vermiş olduğu gerek maddesel gerekse manevi desteklerinden periferi şükranlarımı sunuyorum. Karslıyım diyerek geçinenler, Kaz gecelerinde destan gösterenler, Kars 36 Spor’a bindi dediğimizde sesleri çıkmadı. Karslıyım demekle Karslı olunmuyor. Bunu zaviye oldu ama aynı kere henüz anlamış oldum” diye niteleyerek konuştu. – KARS

Share: