Başbuğ Mehmet Savran altyapı restorasyon çalışmalarını inceledi

Nevşehir Şehremini Dr. Mehmet Deveci, Sümer Mahallesi’nde Nevşehir Belediyesi Su ve Şebeke İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen enfrastrüktür yenileme çalışmalarını inceledi.

Nevşehir’birlikte temelli hizmetler ayırmak namına debi ettiklerini belirten Belediye Reisi Dr. Mehmet Sarban, “Hedefimiz kentimizin herhangi bir köşesini bir gündeş altyapı standardına kavuşturmak” dedi. Fevzi Fark Etmek Caddesi’nde bitmeme eden icraat üzerine Komutan Yardımcısı Ersin Erol’dan bilgiler kayran Deveci, çalışmalarda görev işleyen belediye personellerine kolaylıklar diledi.

Mahalle sakinleri ile birlikte sohbet ederek kâm ve önerilerini dinleyen Deveci, altyapı çalışmaları sırasında gösterdikleri sabır ve verdikleri destekten ekolojik ortam vatandaşlara teşekkür etti. Enfrastrüktür çalışmalarının ağırlık ve kuvvet olduğunu bu sebeple enfrastrüktür çalışmalarına başlamanın atılganlık gerektirdiğini belirten Deveci, bu yılsonuna kadar şehrin bir nice noktasında enfrastrüktür probleminin tarihe karışacağını kaydetti.

Altyapının zor fakat temelli işler olduğunu tamlayan Deveci yaptığı mukayyet açıklamada, “Bu süreçte bize destekleriyle kilolu veren ve çıdam gösteren vatandaşlarımıza teşekkürname ediyorum. İnşallah Sümer Mahallemizde enfrastrüktür çalışmalarımız tamamlandıktan sonra üstyapı çalışmalarına başlayacağız. Mahallemizde hamam asfalt konforu ile alay malay cadde ve sokakların çehresini değiştireceğiz. Hedefimiz kentimizin seçkin köşesini bir çağcıl altyapı standardına dolamak” dedi. – NEVŞEHİR

Share: