Başkan Güler’den alçak melodi

Cıvıl Cıvıl Büyükşehir Belediye Reisi Dr. Mehmet Hilmi Güler, kentin değişim ve gelişimi üzere çalışmalara bitmeme ederken, bu çerçevede 4 ilçede temaslarda bulundu.

Büyükşehir Belediyesi marifetiyle yürütülen çalışmaları durumunda inceleyen Komutan Güler, Gölköy, Altınordu, Perşembe ve Fatsa ilçelerinde mütenevvi programlara da katılarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Cıvıl Cıvıl Büyükşehir Belediye Reisi Dr. Mehmet Hilmi Güler, Gölköy’de başlayan geçmiş kendisine YANLIŞSIZ Parti Gölköy İlçe Enformasyon Meclisi Toplantısı’na, arkası sıra ilçenin Direkli Mahallesi’nde planlı Değerli Bal Festivali’ne katıldı. Kargaşa’nun fındık ve kivisi kadar balının bile muhteşem benzeri değer olduğuna özen calip Başbuğ Güler, arıcılık faaliyetinde bulunan tekmil üreticilere fazlalaşan algı diledi.

Başkan Güler Altınordu ilçesinde, Büyükşehir Belediyesi katılma şirketi ORKENT’in Park Yeri Melet projesiyle ilgili hazırladığı tanıtım toplantısına katıldı. Yapılan yatırımlarla Melet’in cazibesinin artırıldığına aksan işleyen Başkan Güler, Otopark Melet Projesinin şehre yıpranmamış bire bir uyanıklık kazandıracağını belirtti.

Perşembe ilçesinde hayırseverler aracılığıyla Güzelyurt Mahallesi’nde yaptırılan caminin açılışına, peşi sıra Tepecik Mahallesi’nde yapımı tamamlanan çok amaçlı sosyal tesisin küşat programına de katılan Güler’e bunaltıcı bent olurken Güler, yapılan eserlerin kandırıcı olmasını dilek etti.

Son namına Fatsa ilçesine müzakere gerçekleştiren Kalaba Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 246 koca biriminin, yürüyüş yollarının, yurt gruplarının, kamelyaların, açacak otoparkının bulunduğu, pazarcı esnafının yekpare ihtiyaçlarının görüldüğü, Kalabalık Büyükşehir Belediyesi yoluyla kestirmece 10 dönümlük ayrımsız alana mensur edilen sınırlı aksata yerini ve asfalt kat çalışmasını inceledi. Komutan Güler, sadık alışveriş yerinin önümüzdeki günlerde açılışının yapılacağının dahi bilgisini verdi. – KARGAŞA

Share: