Başkan Kılınç, sililik işleri personeliyle aynı araya geldi

Adıyaman Belediyesi bünyesinde çalışan temizlik personelini ziyaret eden Belediye Reisi Süleyman Kılınç, cansiparane etkin emek arkadaşlarına teşekkürname etti.

Daha Akman tıpkısı Adıyaman için müteharrik Adıyaman Şehremini Süleyman Kılınç, günahsızlık işleri müdürlüğü yetkililerini ve personelini musahabe ederek, çalışmaları üzerine bilgi aldı.

Belediye Başkan Yardımcıları Mübarek Ayaz, Ramazan Oruç, Mithat Töken ve Ebubekir Fırat ile Sililik İşleri Müdürü Mahmut Yıldırım’ın üstelik amade bulunduğu ziyarette müdürlüğün say programı hakkında bilgiler düzlük Başkan Kılınç, saffet personelinin üstelik sav ve taleplerini dinleyerek gayretlerinden dolayı emek arkadaşlarına teşekkür etti.

Ziyaret böylece gücük tıpkı değerlendirmede de bulunan Başbuğ Kılınç, daha bozulmamış ayrımsız Adıyaman amacıyla gayretle çalışmaya bitmeme edeceklerini söyleyerek, “Belediyemizin muhtelif birimlerinde çalışan iş arkadaşlarımızla rutin olarak tıpkı araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün birlikte katışıksızlık işleri müdürlüğümüzde vazifeli arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Bulunmaz kardeşlerimizin istek ve önerilerini dinledik. Gecesini gündüzüne katarak ilimiz amacıyla etkin kamu kardeşlerime teşekkür ederim. Rabbim ilçe ve belalardan korusun” diye niteleyerek konuştu. – ADIYAMAN

Share: