Bilecik haberleri! İYİ Öğür TBMM Kol Başkanı İsmail Tatlıoğlu Bilecik’te konuştu Açıklaması

İYİ Öğür TBMM Kol Başkanı İsmail Tatlıoğlu, “İnşallah zahir İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya’de politik atmosferi değiştirdiysek şimdi bütün Türkiye’de siyasal atmosferi değiştireceğiz.” dedi.

Tatlıoğlu, Bilecik Site Ormanı’nda partiye yıpranmamış katılan üyelere rozet iare töreninde yaptığı konuşmada, 3 yıla yakın sürede Türkiye’nin dört bir yanını gezdiklerini söyledi.

Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı’nın Ulus İttifakı’nın belirlediği adayın olacağını belirten Tatlıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İnşallah kuşkusuz İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya’dahi siyasi atmosferi değiştirdiysek demin bilcümle Türkiye’de siyasal atmosferi değiştireceğiz. Tek kimsenin merakı olmasın. Türkiye’yi kuşatmak amacıyla müesses partiyiz. Bütün beraber buradayız. Türkiye’yi bugünkü yerden yukarılara akla yatkın çıkartalım. Bu gayret içerisinde ayrımsız umumi başkan var. Bu nedenle siyasette 2017 kadar Türk siyasal tarihinin bildirme zor zamanında bayrak açmış ayrımsız umumi başkan var. İnşallah yolumuza kıvrak arkadaşlarla, çoğalarak bitmeme edeceğiz. Umumi komutan Türkiye’de aslında ayrımsız umudu sahne ediyor. Bir değişimi düzen ediyor.”

İYİ Tümen Siyasi İşler Başkanı Cihan Paçacı de 2023 seçimlerinin önemine değinerek, “Bu intihabat haddinden fazla çok kocaman. Tıpkı kudret değişimi seçimi değildir. Bu intihap sistemin değişip değişmeyeceğinin tayin edileceği seçimdir. İYİ Fırka Türkiye’nin görgülü geleceğinin teminatıdır. Tığ bu amaçla himmet ediyor ve çalışıyoruz.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Tatlıoğlu ve Paçacı, partiye katılan üyelere rozetlerini taktı.

Share: