‘Bizim Kızlar’dan Milletvekili Yaşar Tüzün’e ziyaret

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2’nci Ligi’nde Bozüyük’ü hile edecek olan Bozüyük Belediyesi Terbiye ve Spor Kulübü Voleybol Takımı, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’ü ziyaret etti.

Mebus Yaşar Tüzün’ü Türkiye Şişman Budun Meclisi makamında ülfet eden uçan top takımı ve maharet gök bilimi, milletvekili ile tıpkısı müddet görüşerek sohbet etti. Bando antrenörleri Milletvekili Tüzün’e yaptıkları çalışmaları anlatarak yıpranmamış mevsim maçları üzere bitmeme eden hazırlıklar üzerine de hikmet verdi. Hamam ve samimi tıpkısı ortamda gerçekleşen ziyarette, Tüzün’ün takıma verdiği destekler amacıyla de teşekkür edildi. Ziyarette konuşan Mebus Tüzün, “Bozüyük Belediyesi Eğitim Bilimi ve Spor Kulübü Karı Uçan Top Takımını Meclis’te konuk etmenin mutluluğunu yaşadım. Kızlarımıza bu zaman ve spor hayatlarında üstün başarılar diliyorum.” dedi.

Mebus Tüzün ile andaç fotoğrafı çektiren bando, Türkiye Balaban Kavim Meclisi’nde Başkanvekili Ülker Sadi Bilgiç başkanlığında toplanan TBMM Umumi Kurulu’na dahi katılarak toplantıyı ayrımsız müddet izledi.

23 Ekim 2022 Alışveriş günü başlayacak olan yıpranmamış mevsim öncesinde Ankara’bile tedbir maçlarına bile sâdır Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı, lige fena hâlde tıpkı başlangıç yarmak amacıyla hazırlıklarını sürdürüyor. – BİLECİK

Share: