Bodrum Ticaret Odası’nda iz komiteleri ve sedir uzuv seçimleri yapıldı

Bodrum Ticaret Odası’nın (BODTO) iki ekibin yarıştığı iz komiteleri ve meclis üyeleri seçimleri tamamlandı.

BODTO binasında yapılan seçimlerde, Dide’nın mevcut başkanı Mahmut Kocadon semavi çizgilik ile Engin Kaplan’ın liderliğindeki “Halikarnas Iş Grubu” yeşil çizelge ile yarıştı.

10 iz komitesini temsilen 70 alt kurul üyesi ile 30 sedir üyesinin seçimi yapıldı.

Semavi çizelge bilcümle komitelerde bildirme aşkın oyu alıp seçimi kazandı. Gökçe kadro tarafları, fikir sayımı tamamlanıp İlçe Intihap Kurulu yetkililerince iz komitelerinde sonuçlar belirlendikçe bayram gösterisinde bulundu.

Üç günce itiraz sürecinin arkası sıra hafta zarfında bir günde, Bakış’da başbuğ, yönetim kurulu, sıkı düzen yerleşmiş, meclis başkanı ve sedir divanı ile TOBB temsilcileri belirlenecek.

Mahmut Kocadon, Görüş üyelerinin teveccühü ile 10 iz grubunun hepsinde kazandıklarını belirterek ekibine teşekkürname etti.

Sistemli ve haddinden fazla çalıştıklarını ifade eden Kocadon, seçimlerin tolerans zarfında, düğme kaçınmak çerçevesinde geçtiğini kaydetti.

Kazanan tarafın yüklerinin pahal olduğunu tamlayan sair ekipten Engin Kaplan, çıtanın yükseldiğini ve ne ahit gerekseme duyarlarsa Boşluk yönetiminin yanı sıra olacaklarını vurguladı.

Share: