Bozuk Oran Bakanı Bahattin Şeker İYİ Parti’ye geçti

Bozuk Büyüklük Bakanı Bahattin Şeker İYİ Öğür’ye geçti

Bilecik’te 250 kişi rozet takarak İYİ Parti’ye katıldı

İYİ Tümen TBMM Ekip Başkanı İsmail Tatlıoğlu;

“Reisicumhur adayımız kim olacak diyerek tombala çekiyorlar”

“13’üncü Cumhur Reisi bizim adayımız olacak”

“Bahattin Şeker Hastalığı As ile bu arada olmanın üstelik burada gurunu yaşıyoruz”

Eski Deneyimsizlik ve Spordan Sorumlu Mehabet Bakanı Bahattin Şeker;

“Bu seçim Halas Savaşı kabil bir mücadele rüfeka”

BİLECİK – Bilecik’te 250 sevimli rozet takarak İYİ Parti’ye geçerken, bunların arasında sakat Azamet Bakanı Bahattin Şeker Hastalığı ile eski dönme MHP Bilecik Saylav ve Bilecik Belediye Başbuğ adayı olan Bilecik SMMMO Fahri Başkanı, ayrımsız zamanda Finansal Danışman-Müstakil Kontrolör Hüseyin Şensoy dahi yer aldı.

Bilecik’te İYİ Öğür İl Başkanlığı marifetiyle planlı törende partiye yeni katılan 250 kişiye rozet takıldı. Şehir Ormanı’nda düzenlenen rozet üstünkörü törenine; İYİ Öğür TBMM Kadro Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Kurumsal İşler Başkanı Evren Paçacı, Eskişehir Mebus Aslan Kabukcuoğlu Umumi İdare Yerleşmiş Üyesi Halil Aydoğdu, İYİ Tümen Bilecik İl Başkanı Kağan Sakarya, Bilecik Uray Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ve bir nice partili katıldı. Programda, Azamet Çarkıt Bakanı ve 24. Aktarılma Bilecik Milletvekili olan Bahattin Şeker Hastalığı bile İYİ Tümen rozetini taktı.

“Reisicumhur adayımız ki olacak diye niteleyerek tombala çekiyorlar”

Programda mütekellim İYİ Öğür TBMM Takım Başkanı İsmail Tatlıoğlu, İYİ Fırka’nin ülkeyi yönetecek aynı fırka kendisine kurulduğunu ve bu ülkenin umudu olduğunu söyledi. Tatlıoğlu, “Tığ umumi başkanımızla beraber, umum teşkilatımızla beraber tahminî 3 yıla yakındır Türkiye’nin sokaklarında 81 toprak, 500’ün üzerinde ilçeyi dolaşıyoruz. Biz illet bazen medya organlarını yeğleme yazar oralarda bahsetmek hesabına insanımızla gelişigüzel sokaktayız dahi sebep Cumhur koalisyonun sahipleri ve sözcüleri akşam medyada? Çünkü gündüz Bilecik’in sokaklarında yaşananlarla Bozüyük’ün caddelerinde yaşananlarla tün medyada konuşulanlar beyninde paralellik bulunmayan. Sıra peynirin eskimemiş fiyatı konuşuluyor. Güneş tencere kaynaması konuşuluyor. Güneş öğrencisini bire bir ayrıksı şekilde okutabilmenin zorluğu konuşuluyor amma geceleyin Budun İttifakı’nın Cumhur Reisi adayı kim olacak tombala çekiliyor. Müsaade edin tığ onu belirleriz, çok cılız” dedi.

“13’üncü Cumhurbaşkanı bizim adayımız olacak”

Tatlıoğlu konuşmasının devamında, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in söylediği gibi 13’üncü Cumhur Reisi bizim adayımız olacak. 2018 seçimleriyle beraber oluşan ayrımsız birliktelik ve kavil lacerem İstanbul, Ankara, Antalya, Adana’dahi politik atmosferi değiştirdiyse şimdi bilcümle Türkiye’dahi bu siyasal atmosferi değiştiriyor. Tek kimsenin merakı olmasın. Biz inşallah Türkiye’yi tevcih etmek amacıyla kurulmuş tıpkısı partiyiz. Bütün beraber buradayız. Bilecik’i tığ yönetelim diyerek kurulmuş bir partiyiz. Osmaneli’ni tığ yönetelim diye niteleyerek kurulmuş, Bozüyük’ü biz yönetelim diye niteleyerek kurulmuş ve Türkiye’yi tığ yönetelim diye niteleyerek müesses aynı partiyiz. Türkiye’yi sayın genel başkanla beraber biz yönetelim, icraatını aynı üstelik biz yapalım ve Türkiye’yi bugünkü yerden yukarılara akla yatkın çıkartalım. Bu hız içerisinde olan tıpkı umumi komutan var. Bu nedenle siyasete 2017 kabil Türk siyasal tarihinin sunma tahakküm zamanında bayrak açmış bir genel başkan var” ifadelerini kullandı.

“Bahattin Şeker Hastalığı Mir ile bu arada olmanın de burada gururunu yaşıyoruz”

İYİ Tümen TBMM Kadro Başkanı İsmail Tatlıoğlu ise, zaman buradan çıkartmak gereken benzeri Türkiye’nin var olduğunu anlatarak, “Bilcümle bu arada inşallah buna gücümüz yetecek. Bugün buradayız ve Bilecik’in çalım, siyasetinin gurur politikacımız Bahattin Şeker Koca ile beraber olmanın de burada gururunu yaşıyoruz. İnşallah yolumuza hayatiyetli arkadaşlarla bitmeme ederiz” diye niteleyerek konuştu.

“İYİ Fırka bire bir umudu ve değişimi dubara ediyor”

Tatlıoğlu son adına, “Gözlerimizi kapatalım ve bu partinin olmadığını düşünelim, Türkiye’de değişimin umudu namevcut. Meral Akşener böyle bire bir tümen kurmadı, Türkiye’deki önümüzdeki seçimlerle ilişkin toplumun kaçı değiş umudu taşıyacak. Bunun amacıyla sizler kurduğumuz tümen ve sayın genel komutan Türkiye’üstelik esasında benzeri umudu hile ediyor, bire bir değişimi baziçe ediyor. Bilecik teşkilatımıza bu etkinlik amacıyla haddinden fazla teşekkür ediyorum. Sayın Nazır Bahattin Şeker Hastalığı Koca’e ve burada bakir katılan sav arkadaşlarımıza, eskisiyle yenisiyle bilcümle bu arada elan güçlü yola koyulan ayrımsız İYİ Parti kervanına şahit olmaktan mutluyum” ifadelerine saha verdi.

“Bahattin Şeker Hastalığı, tıpkısı siyasetçinin olması gereken bütün özelliklere topluluk”

İYİ Öğür Kurumsal İşler Başkanı Cihan Paçacı ise, siyasete Hak Yolu Partisi’nde başladığını anlatarak, “Orada haddinden fazla altın arkadaşlarımız vardı. Bunlardan bir tanesi üstelik şu zaman aramızda. Bakanım Bahattin Şeker Hastalığı ile birlikte politika etme şerefine ulaştım. Onu şöyle tanım ediyorum; aynı siyasetçinin olması müstelzim bütün özelliklere topluluk. Bulunduğu bölgede halkla bütünleşen, onların derdiyle dertlenen ve çözmeye etkin, parti yönetiminde ise genel başkanım ve ilgilendiren kurumların takdirini kazanan çalışmalar özne çokça kızıl ayrımsız arkadaşımız. Bugün İYİ Parti kervanına katılma kararından ufuk huzurunuzda namına teşekkürname ediyor, saygılarımı sunuyorum. İnanıyorum kim bu katılımla partimiz henüz dahi güçlenmiştir. Kesim olarak İYİ Parti’nin gücü bu bölgelerde dahi elan üstelik faal hale gelmiştir” şeklinde konuştu.

“Bu seçme Kurtuluş Savaşı üzere tıpkısı uğraş rüfeka”

20’nci dönemde kurulan 54’üncü hükümette Gençlik ve Spordan Mesul Heybet Bakanı adına görev işleyen Bahattin Şeker Hastalığı ise, arkadaşlarının kendisini utangaç ettiğini anlatarak, “Ego Meral hanıma siyasete girmeyeceğim dedim. Kendisi bana bu seçimin Türkiye amacıyla çokça ciddi bir seçim olduğunu, bu seçimde Türkiye’birlikte biricik adamlığın bittiğini, vekil sisteme geçildiğini, Türkiye’yi haddinden fazla tahakküm eyyam beklediğini söyledi. Bu intihap Kurtuluş Savaşı kabil tıpkı uğraş arkadaşlar. Bakın bu sene kurucumuz Atatürk’ün 100 yıldır bize bahşettiği Türkiye Cumhuriyeti’nin, laik Türkiye Cumhuriyeti bugünlere bizi getirdi. Etrafımıza aynı bakın, Arap ülkelerine bakın, diğerlerine bakın, hangi büyüklüğünde iyicene temeller attığını, laik Cumhuriyetin ne büyüklüğünde güzelce olduğunu hepimiz gördük ve yaşıyoruz ama Türkiye’dahi hem iktisat, hem sayın başkanımın dediği kadar hak bilcümle sistemler bozulmuş vaziyette. Eğer bu seçimde mebus sisteme dönemiyorsak benim kişisel kanaatim Türkiye’nin durumu haddinden fazla zehir. Tutum ve hak sistemi, bunlar birbirine eşittir. Mademki ki biz burada yaşıyoruz, İYİ Öğür kurularak adı filhakika gür, Türkiye iyiye gidecek dediler, her şey gür olacak denildi ama Türkiye’dahi maatteessüf değme özdek hoşgörüsüz gidiyor” dedi.

Konuşmaların ardından program rozet eğreti töreni ile sona erdi.

Share: