Bursa’da korkunç fenomen! Cenk fail kardeşini ayırmaya revan Mısır Yasemini, 2 kurşunla hayatını kaybetti

Bursa’da korkunç fenomen! Savaş fail kardeşini ayırmaya revan Yasemin, 2 kurşunla hayatını kaybetti

Bursa’da, kardeşi R.C.’nin husumetli olduğu Y.K. ile cidal ettiğini malumat alıp boşaltmak için olay namına giden Yasemin Çedik (45), vücuduna isabet eden 2 kurşunla yaşamını yitirdi. İkisi da alkollü olan R.C. ve Y.K. gözaltına alınırken, polis güçleri silahı kimin ateşlediğini araştırıyor.

22.07.2022 12:16 Son Güncelleme: 22.07.2022 12:16
Vukuf Kaynağı: DHA

A A
Abone ol Google News’birlikte Paylaş FlipBoard’da Paylaş

Olgun devam ediyor

Haberin devamı

Bilgi devam ediyor

Haberin devamı

Yıldırım ilçesi Hacivat Mahallesi’nde esbak akşam seçme ikisi bile alkollü olan R.C. ile Y.K. yolda karşılaştı. Husumetli olan etraf ortada çıkan ağız dalaşı, kavgaya dönüştü. R.C.’nin aynı mahallede oturan ablası Yasemin Terlik, kavgayı vukuf alıp olay yerine gitti. Çekişme edenlere yaklaştığında Yasemin Çedik, göğsüne eski eden 2 kurşunla yere yığıldı.

İhbarla adrese gönderme edilen esenlik ekibinin önce müdahalesini görüngü yerinde yaptığı Yasemin Çedik, Faziletli İhtisas Terbiye ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırıldı. Evli ve 3 yavru annesi Mısır Yasemini Çedik, doktorların tamlık çabasına karşın kurtarılamadı. Terlik, güzeşte kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Polis Güçleri, R.C. ile Y.K.’yi gözaltına aldı. Çedik’mağara ölümüne neden olan cebe ise elan bulunamadı. Polis Güçleri, olayla ilgilendiren soruşturmayı sürdürüyor.

Hava Meydanı metro hattında sona yaklaşıldı

Share: