DOĞRU Parti Edirne İl Başkanlığı’nda “Türkiye Yüzyılı” anne temalı eğitim bilimi programı gerçekleştirildi

DÜRÜST Tümen Umumi Eşkâl Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı’nca düzenlenen Teşkilat Akademisi eğitimleri kapsamında, DOĞRU Tümen Edirne İl Başkanlığı’nda kurum üyelerine müteveccih “Türkiye Yüzyılı” asıl temalı terbiye gerçekleştirildi.

Partiden yapılan açıklamaya bakarak, “Organizasyon Akademisi Türkiye Yüzyılı” terbiye programına SELIM Fırka Adıyaman Milletvekili Ahmet Entelektüel, Doç. Dr. Seyithan Ahmet Elem, Doğru Operatör ve Yusuf Alabarda konferansçı olarak katıldı.

SELIM Öğür İl Başkanı Sarih İba, programda yaptığı konuşmada, “Türkiye Yüzyılı” amacıyla var güçleriyle çalıştıklarını belirtti.

Daima gelecek anbean, gelişerek ve geliştirerek yollarına bitmeme ettiklerini dile getiren İba, şunları kaydetti:

“Adalet ettiğimiz Edirne üzere, 2023 yılı üzere, ‘Türkiye Yüzyılı’ üzere yekpare gücümüzle sahadayız. DÜRÜST Partimize ülke aşkıyla ikbal vermiş her bir sorun arkadaşım bu hikayenin kahramanıdır. Biz da bu hikayenin kahramanı cümle teşkilatımızla ‘Gönül Gönüle Edirne’ sloganımızla tek biricik Edirne’mizdeki kül üyelerimizi konuşma ediyoruz. Bu nedenledir ki, beher köydeki mahalledeki sandık başkanlarımızla birebir görüşüyor, buluşuyoruz.”

İba, 20 yıldır vatandaşların kalbindeki başköşeyi koruduklarını üstelik belirterek 2023 yılındaki seçimlerden galip çıkacaklarını belirtti.

Share: