Esmer yollarında boyut

Karaca yollarının imal, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde korkulu gidilmesi, trafik bel ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün nöbet durumu bültenine göre, İzmir- Pınar Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerindeki (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik güreşçi köprüsü imal çalışmaları zımnında İzmir istikametinde sağ abdestbozan trafiğe kapatıldı. Bu kesimde erişim sair şeritlerden sağlanıyor.

Ankara Belde Otoyolu’ndaki K18 Batıkent Kavşağı’nın İstanbul istikametinde yürütülen genleşme derzi tamirat çalışması cihetiyle kavşağın çokluk, alt bölüm ve katılma kolları trafiğe kapatıldı. Bu bölgede sürücüler almaşık kavşak kollarına yönlendiriliyor.

Bekirpaşa Otoban Kavşağı-D-100 bağlantı yolunda, bölünmüş yolun 129-130. ve 145-146. kilometrelerinde bugün 22.00 ile yarın 06.00 saatleri ortada sıhhatli taşıma (Ankara-İstanbul istikameti), yarın 22.00 ile 25 Ağustos Perşembe 06.00 saatleri beyninde sol taşıma (İstanbul-Ankara istikameti) şeritleri trafiğe kapatılacak. söz konusu mevkide erişim D-100 kara yolundan gerçekleştirilecek.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 0-17. kilometreleri, güreşçi köprüsü hizmet ve tamirat çalışmaları dolayısıyla kırıcı tonajlı vesait için trafiğe kapatıldı. Bu vesait amacıyla muvasala Yaylacık, Dörtyol, Çamavşar, Gökçeler istikametinden devam ediyor.

Söğüt-Seydikemer yolunun 0-59. kilometrelerindeki yüzeysel kaplama çalışmaları zımnında sürücülerin gidiş geliş işaret ve işaretçilerine ilgi etmeleri önem taşıyor.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Yıldız-Pozantı Cenup kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde yürütülen genleşme derzi hizmet ve onarım çalışmaları sebebiyle ulaşıma kontrollü cevaz veriliyor.

Samsun-Ankara yolunun 21-26. kilometrelerindeki (Bölge tünelleri mevkisi) göçü reform çalışmaları dolayısıyla sürücülerin trafik meni ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Eleşkirt- Dert yolunun 62-66. kilometrelerindeki yapım çalışmaları zımnında muvasala bölünmüş yolun aynı bölümünden iki cepheli bitmeme ediyor.

Ankara- Niğde Otoyolu Kırşehir bağlantı yolunun 1-2. kilometrelerindeki imal çalışması cihetiyle ulaşım mukassem yolun bir bölümünden iki cepheli sürdürülüyor.

Akşehir-Isıdam yolunun 62-67. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle erişim kontrollü gerçekleştiriliyor.

Share: