Fatih Anlam, ayak topu efsanelerinin arasına adını yazdıracak! Golden Foot’a gidiyor

Galatasaray ve A Milli Mızıka ile birçok başarıya imza atan Fatih Fehva, dünyanın genişlik prestijli ödüllerinden birine müstahak görüldü. Görmüş Geçirmiş öğretmen, acun futboluna kaşe vurmuş söylence isimlerin kirli bıraktı Golden Foot’ta destan gösterecek.

FATİH TERİM’E BALABAN ÖDÜL

Fanatik’in haberine bakarak, seçme yıl Monaco’da düzenlenen ihsan töreninde efsanelerin ön gösterim gecesine katılarak kadem izlerini killi ayrımsız zemine basarak, futbola kattıkları değeri somutlaştırdıkları organizasyonda bu zaman Deyim de destan gösterecek. Deyim’e resmi davetin beş altı çağ evvel gönderildiği öğrenildi. 2003’ten bu yana planlı organizasyonun bu sezon 20. öğün düzenlenecek ön gösterim gecesi 21 Aralık’ta Monaco’da tertiplenecek.

EFSANELERİN ARASINA GİRECEK

Fatih Anlam, daha geçmiş efsaneler kadar kadem izini bıraktıktan sonraları güdük bir da müzakere yapacak. Aralarında ayak topu dünyasının tanıdığı çok koskocaman isimlerin olduğu jüri eliyle belirlenen esame, dürü töreninden ayrımsız yıl bilahare yeniden Monaco’ya anbean, bukanak izlerinin konumlandırıldığı bulvarı geziyor. Bugüne dek bu prestijli ödülü alanlar beyninde Franz Beckenbauer, Di Stefano, George Best, Eric Cantona, Dassaev Puskas, Marcelo Lippi, Pele, Zidane ve Maradona üzere acun futbolunun marka isimleri vadi alıyor. Golden Foot ödülleri futbolun efsanelerini birlikte halen aktif futbol yaşamını sürdüren ve bildirme az 28 yaşındaki oyunculara bile veriliyor.

Share: