GAZİANTEP – DOĞRU Parti’li Özhaseki, Gaziantep’te Yerli Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı’nda konuştu

YANLIŞSIZ Fırka Genel Başbuğ Yardımcısı Mehmet Özhaseki, muhalefet partilerinin yönettiği belediyelerde hizmet hesabına alacak yapıldığını belirterek “Refik hisse senedi başında değil ama muttasıl hareket başındaymış kabil gösterme yarışı var. Bunun üzere şişman paralar harcanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi algı belediyeciliği amacıyla geçen yıl itibarıyla 845 milyon mülk ayırmış. Depreme tedarik için 495 milyon liralık ayrılır amma takanak üzere 845 milyon lira.” dedi.

Gaziantep’te bire bir otelde düzenlenen DÜRÜST Öğür Yerli Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı’nda mütekellim Özhaseki, DÜRÜST Öğür’nin Türkiye’nin temas yerinde umu belediyeciliği yaptığını ifade etti.

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’birlikte ırk, araç, diyanet ve ihata gözetmeksizin herkese yıllardır istekle bakım ettiklerini rapor fail Özhaseki, belediyeciliğin istem ve sevda işi olduğunu belirtti.

YANLIŞSIZ Parti kendisine yerli seçimlerde rekor oylar aldıklarını anlatan Özhaseki, “Şu dakika Türkiye’da 1390 şehremaneti var irili ufaklı. 807’si SELIM Tümen’dahi. 230 belediye MHP’üstelik. Toplamda 1390 belediyenin 1037’sine Cumhur İttifakı namına bizler yönetim ve bakım ediyoruz. Nüfusun yüzde 70’ine bizler hizmet ediyoruz. Onun için Türkiye’bile işler haddinden fazla güzel gidiyor. Prensibimiz çokça kemiksiz, insanlığa hizmettir. Kimseyi dışlamadan hizmet etmektir.” dedi.

“Yıpranmamış benzeşim belediyecilik anlayışı çıktı”

Tehalüf partilerinin yönettiği belediyelerin “hizmet etmediğini ancak hizmet ediyormuş kabilinden takanak yaptığını” vurgulayan Özhaseki, şöyle bitmeme etti:

“Bizler kendi kendimizle yarışıyoruz. Bizim rakibimiz namevcut. Çalışmayı ve hizmeti düşünen bire bir rakip bulunmayan. O bizde var. Yıpranmamış model belediyecilik anlayışı artık. Adı ise ‘matlup belediyeciliği’, hizmet bulunmayan amma bakım varmış kabil gösterme yarışı var. Arkadaş iş başında değil ama sakır sakır hareket başındaymış kabilinden tayin yarışı var. Bunun amacıyla balaban nukut harcanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi matlup belediyeciliği amacıyla güzeşte sene itibarıyla 845 milyon mal ayırmış. Depreme tedarik üzere 495 milyon liralık ayrılır ama matlup için 845 milyon liralık… Bu zahir ayrımsız şeydir? ‘Siz beni çalışıyor üzere gösterin.’ ‘Beni çok yıldızı dişi gösterin.’ ‘Hatta bu belediye bana yetmiyor buralar ne ki beni Cumhur Reisi adayı gösterin.’ Arkadaşlar hakeza ayrımsız molekül cins mi? Amma hangi yazık kim yeni benzeşim belediyecilik bu oldu cebin grubun.”

Muhalefetin bir iki yapıp haddinden fazla sergileme huyu oyduğunu belirten Özhaseki, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Benzeri hafta öncesine büyüklüğünde Adana’daydık. Bütün ast ve peş geçitlerin üstünde bire bir sloganlar vardı. ‘Hizmette zirve’, ‘Eksiksizlik Kılıçdaroğlu geliyor’, ‘Dev açılışlar’, ‘Böyle hizmet görülmedi’ sloganlar böyle. Zannedersiniz bakir aynı Adana doğuyor. tamamıyla yenilendi, abus şeyler oldu zannedersiniz. Arkadaşlara dedim, ‘Bu açılışlar nedir, Kemal As neden geliyor, ayrımsız araştırın.’ dedim. Getirdiler, 8 şerha rasat evi, bilgisizlik odası, yaşlılar hizmet odası, 4 yahut 5 odalı 8 kesim ilçelere meydan yapmışlar. Kondu kabil amma değme birisi. Yahu bunlar 4 odadan olsa çarparsan 32 boşluk yapar yani 32 derslik tıpkısı ekol boy bos. Bire Bir dahi battı artık yapmış. Bu kadar reklamını yaptıkları hizmet 32 odalı bir ekol kıymet. Kayseri’da gariban ayrımsız belediye başkanı var. Melikgazi Şehremini Mustafa Palancıoğlu, onu aradım dedim birçok şerha ekol yaptın ? Cemi 68 kıta yapmış. 3,5 sene içre 68 çıngı okul, dispanser kadar iz yapmış.”

Seçmenin sandıkta algıya bakmadığını yalnız hizmete baktığını ifada fail Özhaseki, “Seçimler sağlık vatandaş tıpkı bir tane şey sorar. ‘Biz sana 5 yıllığına mührü verdik sen hangi yaptın?’ ‘Bolca dolma söyledik. Alacak operasyonları çektik. Youtuberlar bulduk. Içtimai medyada binlerce takipçisi olan adamlara servet verdik. Uçurduk, kaçırdık…’ Valla bunların hiçbirini yemez yurttaş. ‘Ne yaptın?’ derler. Tıpkısı ürün varsa onu sorarlar. O ahit karşılık verecek biricik kol bizim belediyelerdir. Cebin grubun vereceği karşılık bu evet.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından basına merbut bitmeme fail programa, Gaziantep Büyükşehir Belediye Reisi Fatma Delicesine, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Erzurum Büyükşehir Belediye Reisi Mehmet Kerte, Kayseri Büyükşehir Belediye Reisi Memduh Büyükkılıç, Malatya Büyükşehir Belediye Reisi Selahattin Gürkan, Trabzon Büyükşehir Şehremini Meram Zorluoğlu, YANLIŞSIZ Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, DOĞRU Tümen ilçe ve çevre belediye başkanları, belediye ve devlet umumi divan üyeleri ile partililer katıldı.

Share: