Geleneksel Olmayan Tüketim

Geleneksel olarak, fosil yakıtların kullanımı en popüler enerji kaynağı olmuştur. Sonuç olarak, CO2 ve metan gibi oldukça zararlı maddeler üretirler.

Elektronik sigaralar, puro, sigara ve hatta nargile gibi geleneksel tütün ürünlerine bir alternatiftir. Bir ısıtma cihazı (ısıtma bobini), bir pil ve bir atomizer içeren çeşitli parçalardan yapılmıştır. Elektronik sigara ayrıca kullanıcının isteğine göre içine doldurabileceği nikotin likiti içeren bir kartuş ile birlikte gelir.

Bu ürün, sıfır kanserojene sahip olmasının yanı sıra, geleneksel sigaralar için tipik olarak gerekli olan filtrelere, çakmaklara veya diğer cihazlara ihtiyaç duymadığından kullanıcıların paradan tasarruf etmelerini sağlar; bu onların genel maliyetlerini de azaltır.

Bu ürünleri kullanmanın bir avantajı, soluduğunuzda duman çıkmamasıdır, bu da toksik maddelere maruz kalmadan temiz havayı solumanın tadını çıkarmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Elektronik sigaralar, sigara içenlere tütün alışkanlığını bırakmaları için bir yol sunduğu için son yıllarda giderek daha popüler hale geldi. Ayrıca, sigarayı bırakmaya yardımcı olmak için sıklıkla kullanılırlar ve şu anda dünyanın birçok ülkesinde yasaldırlar.

Elektronik sigara, iqos terea, iqos iluma prime, Juul : Çin’den, sigara içenlerin tütün alışkanlığını bırakmalarına yardımcı olabilecek özelliklere sahip yeni nesil bir e-sigara ortaya çıktı. Bu cihazlar, nikotin, propilen glikol ve bitkisel gliserin gibi sigara dumanını taklit eden ancak saf su ile değiştirilebilen bileşenlerin bir kombinasyonunu kullanır.

Elektronik sigaranın faydaları tartışılmaz.

Elektronik sigara, kanser risklerinizi azaltmanın ve size daha sağlıklı bir yaşam tarzı sunmanın tütünsüz, dumansız bir yoludur.

Elektronik sigara kullanmanın avantajları şunlardır:

– İkinci el dumana maruz kalma yok.

– Tütün içmek ve zehirli dumanlarını solumakla ilişkili sağlık riskleri yoktur.

-Daha doğal, tütün olmayan bir tat üreten hoş bir sigara deneyimi.

-Çok fazla malzeme gerektirmediği ve bozulmadan veya şarjı bitmeden bir süre kullanılabileceği için tütün tütsüleme ürünlerine uygun fiyatlı bir alternatif.

Elektronik sigaralar veya e-sigaralar, sigara içme topluluğundaki son moda haline geldi. Snoop Dogg elektronik sigara kullanırken görüldü ve Leonardo DiCaprio gibi birçok ünlü bunun neyle ilgili olduğunu bulmaya çalışıyor. En önemli satış noktalarından biri, şarj edilebilir bir pil kullanması ve kullanıcıların duman çıkarmak için herhangi bir yanıcı malzemeyi yakmasını gerektirmemesidir.

Bu fikri tamamen yeni bir seviyeye taşıyan bir üretici, yanma olmadığı için “sigara içmeden sigara içmek gibi” olduğunu iddia eden iQOS’tur. Şirket, IQOS terea adı verilen ısıtma elemanlı bir e-sigara ve IQOS Iluma prime adı verilen ısıtma elemanlı e-sigara sunmaktadır.

Daha geleneksel bir şey isteyenler için, Juul ihtiyacınız olan her şeyi basit bir birimde sunar; tek kullanımlık kapsüller de sunuyorlar, böylece lezzetinizi istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz!

Share: