Görgülü marifet… Türkiye Site Konseyleri Ilişki Başkanı Burak Taştan’dan Söke Belediyesi’ne Müzakere

Ardahan Şehir Konseyi Başkanı ve bir zamanda Türkiye Site Konseyleri Birliği Başkanı Burak Taştan’dan Söke’bile ziyaretlerde bulundu.

Kocaeli’nde gerçekleştirilen Kent Konseyleri Bölge toplantısı sonrasında önceki Kuşadası’na bire bir ziyarette kâin Kontak Başkanı Burak Taştan elan bilahare konuşma turunu Söke ile sürdürdü. Başkan Taştan, Söke Site Konseyi Başkanı Saliha Ondört ile gelişigüzel Söke Belediyesi’ni ziyaret etti. Site Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri Ahmet Tokmakoğlu ve Nejla Baştuğ, Avrat Meclisi Başkanı Seringül Bulu’nun dahi bulunduğu Kent Konseyi heyetini, Söke Uray Komutan Yardımcıları Dr. Mustafa İberya Arıkan ve Ege Inhina Yerli karşıladı.

Şehir Konseyleri Birliği’nin çalışmaları ve yapısı ile ilgilendiren bilgiler veren Türkiye Şehir Konseyleri Birliği Başkanı Burak Taştan, Temas üyesi Söke Site Konseyi ile iyice çalışmalar ortaya koyduklarını ifade etti. Söke Şehir Konseyi’nin Söke Belediyesi ile yaptığı işbirliğini da izleme ettiklerini dile getiren Başbuğ Taştan, Söke Şehremini Uzun Tuncel özellikle doğmak için şehremaneti yönetimine teşekkürname etti. Burak Taştan kendisine gösterilen sıcak ilgiden ekolojik ortam bile antrparantez Söke Belediyesi’ne teşekkürname etti.

Söke Kent Konseyi Başkanı Saliha Ondört, Irtibat Başkanı Burak Taştan’ı Söke’üstelik ağırlamaktan ufuk mutlu olduklarını rapor etti.

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Burak Taştan’ın kendilerini ziyareti ile onurlandırdığını anlatım fail Söke Uray Komutan Yardımcısı Dr. Mustafa İberya Arıkan, “Söke Kent Konseyi ile ahenkli tıpkısı mesai içerisindeyiz. Bire Bir araya geldiğimiz Ilişki Başkanı ve Söke Şehir Konseyi Başkanımız ile henüz ne cins evire çevire icraat yapabiliriz bunları dahi paylaşacağız. Ziyaretlerinden hava haddinden fazla teşekkürname ediyoruz” dedi. – AYDIN

Share: