Halkbank, Hebar Pazardzhik maçına hazırlanıyor

CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda Türkiye’yi külah fail Halkbank, gruptaki akıbet maçında 25 Ev Çarşamba günü Bulgaristan’ın Hebar Pazardzhik takımını Ankara’da mihman edecek.

Kulüpten yapılan açıklamaya bakarak, B Grubu’nda lider durumda olan hükûmet merkezi ekibi, karşılaşmadan galibiyetle ayrıldığı taktirde doğrudan çeyrek finale çıkma.

Açıklamada görüşlerine kayran sunulan takımın orta oyuncularından Yunus Emre Tayaz, maçı başlamak için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, “Kazanmamız halinde ekip birincisi olacak, aracısız çeyrek finalist olacağız. Hebar’ın hangi denli güç benzeri takım olduğunu biliyoruz. Ülkemizi sunma ferah şekilde piyes edeceğiz. Ankara seyircisi ve monitör başındaki taraftarlarımızdan bindi bekliyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Takımın smaçörü Oğuzhan Adalet ise Hebar ile yapacakları maçın çok oylumlu olduğunu vurgulayarak, “Karşılaşma grubu lider bitirmemiz için çok şişman önem taşıyor. Bunu başardığımız taktirde doğrudan çeyrek finale çıkacak ve bunun avantajını yaşayacağız. Ankara seyircisinin bizi serbest bırakmayacağını biliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Share: