Halkbank, sezona bökelik hedefiyle başlıyor

Voleybol Efeler Ligi 2022-2023 sezonu ilk maçında yarın Develi Belediyespor’u konuk edecek Halkbank’ın takım menajeri Alper Burak, sabık yıl kaçırdıkları kupaları fethetmek istediklerini belirtti.

Başkent ekibinden yapılan açıklamada görüşlerine kayran sunulan Alper Burak, “Eskimemiş sezonda Şampiyonlar Ligi, Efeler Ligi ve Kupa Voley’de savaş edeceğiz. Sabık yıl kaçırdığımız şampiyonlukları bu sene gitmek istiyoruz. Bando olarak yürek hasretimizi gidermek için elimizden mevrut temas şeyi yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Halkbank antrenörlerinden Burak Emre Dirier, “Halkbank namına çalım duyacağımız aynı geçmişimiz var. Bu sezon de hararetli bir ekiple çalışmalarımıza devam ediyoruz. Geçmişimize reva ayrımsız sezon geçireceğimizden eminim. Hazırlıklarımızı tamamladık. Sezona faal aynı methal açmak istiyoruz. İnanıyorum kim Halkbank ailesine, geçmişimize ve taraftarlarımıza yakışır aynı mevsim yaşayacağız.” açıklamasında bulundu.

Topluluk antrenörlerinden Edvar Çatal Yürekli ise “Halkbank tecrübesi ve kültürünü, takımımızın hırsı ve taraftarlarımızın desteğiyle birleştirerek Türkiye ligi, Türkiye kupası ve Avrupa müsabakalarını kupa ile ikmal etmek yegâne hedefimiz. Parçalanmamış takımlar amacıyla metin ve filinta aynı zaman olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Antrenör Metin Razbonyalı üstelik yeni sezonun kalburüstü olmasını dileyerek, “Yeni tıpkısı Halkbank. Yekpare ciddiyetimizi, disiplinimizi, emeğimizi Türkiye ligi, Şampiyonlar Ligi’nde göstereceğimize ve başarılı olacağımıza inanıyorum.” şeklinde düşünüm belirtti.

Share: