Harlek Termal Otel’de ‘Türk gecesi ve yemekleri günü’ başladı

Kütahya’nın termal bölgesi Ilıca’da elektrik gösteren Harlek Termal Otel’da ‘Türk gecesi ve yemekleri haset’ etkinliği başladı.

Ünlü reis Orhan Akgün ve 18 kişiden oluşan kol, otel müşterilerine değme hafta cumartesi günleri damakları çatlatan yemekleri sunuyor. Etkinliğin ilki Otel Müdürü Engin Umur’un alkışlı startı ile başladı. Orhan Mahirane ve ekibi da otel müşterilerini aşındırmak salonuna alkışlarla çağırma etti.

Şef Akgün, “Ekibimle birlikte imdi Harlek Termal Otel’deyim. Ayrıca cumartesi günleri gerçekleştireceğimiz Türk yemekleri günü ayrı bire bir damak tadına manzara olacak. Türk yemekleri gecemiz bugün 150 asıl ile ile başladı” dedi.

Otel Harlek Müdürü Engin Umur, “Harlek markası büyümeye devam ediyor. Orhan Akgün uluslararası benzeri şefdir. Onu arımıza katmanın sevincini yaşıyoruz. Ekinliğimizin ayrı tıpkı özelliği bile bu hafta Yerli Malı Haftası olmasıdır. Değme hafta Cumartesi günleri Türk gecesi ve yemekleri günümüz devam edecektir” diye niteleyerek konuştu.

Otel müşterilerinden Mehmet Ekinci da, Harlek’te ilkin şifalı suları doğmak amacıyla yemeklerinden ve sunulan hizmetlerinden kıvançlı olduğunu rapor etti. – KÜTAHYA

Share: