Hastanede tekme tokat cidal kamerada

Hastanede tekme tokat çarpışma kamerada

Bursa’da kavgalar el telefonu kameralarına yansıdı

Eş ile damat tarafı tıpkısı birine girdi

Esnaflar kavgaya tutuştu

BURSA – Bursa’da yaşanan kavgalar el telefonu kameralarına yansıdı. Gemlik kaymakamlık hastanesinde güvenlik ile vatandaşın kavgasını espas bekleyenler ayırırken, damat ile kadın tarafının birbirine girdiği tartışmayı ise gine akrabaları büyümeden önledi.

Bursa’da vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıyan kavgalar, pes dedirtti. Gemlik ilçesindeki hastanede pusat altına alınan görüntülerde, yurttaş ile asayiş görevlisinin ağız paça birbirine girdiği çekişme koridor bekleyen gayrı vatandaşlar marifetiyle önlenmeye çalışıldı. Bozukluk çıktığı isimsiz çarpışma, vatandaşların araya girmesiyle son buldu. Şişman korkunun yaşandığı anlarda vatandaşın ‘polis çağırın, güvenliğe fen verin’ demesi dikkatlerden kaçmadı. Diğer benzeri vatandaşın ise ‘asayiş filhakika o’ demesiyle dizge ne yapacağını şaşırdı.

Cep telefonuna yansıyan bir diğer cidal ise, bahtiyar tıpkı evliliğe kadem atacak çiftlerin ailesi arasında yaşandı. Elkızı ve güveyi tarafı dernek dönüşü adsız tıpkısı sebepten periferi tartışmaya başladı. Aday tartışmanın arkası sıra birbirine giren iki tarafı esasen aileleri araya girerek ayırdı.

Kapalı çarşıda yaşanan savaş ise, iki esnaf arasında meydana geldi. Almaç anlaşmazlığından çıktığı argüman edilen kavgada bire bir tarafın elinde olan çipo çubuk ile değişik tarafa saldırmaya çalışması ilgi çekti. Araya giren vatandaş ve esnaf, kavgayı büyümeden önledi.

Share: