Hull City yüzlerce taraftarıyla Antalya’ya geldi

Dünya Ilıcalı’nın sahibi olduğu İngiltere Champions League’bile savaşım eden Hull City, tedarik kampı için taraftarlarıyla alay malay Antalya’ya geldi. İngiliz takım, Başakşehir ve Trabzonspor ile tedbir maçı yapacak.

İngiltere’nin doğru kulüplerinden Hull City, Dünya Kupası üzere verilen arada lig hazırlıklarına devam etmek için Antalya’ya geldi. Pakt kafilesi Corendon Airlines eliyle Hull City üzere hususi namına hazırlanan tayyare ile Antalya’ya uçtu. Hull’den direkt kendisine Antalya’ya iki uçak ile mevrut kafilede, evvel taraftarları haiz tayyare ardından ise hususi tasarlanan uçakla ayak topu takımı Antalya Havalimanı’na baş aşağı yaptı.

Hazırlık kampı kapsamında iki tedarik maçı yapacak olan Hull City, 30 Kasım 2022 Çarşamba günü ilk Başakşehir, daha sonrasında de 3 Açıklık 2022 Cumartesi gününde ise Trabzonspor ile karşılaşacak. Yüzlerce Hull City taraftarı bile Antalya’de maçları yerinden izlem edecek.

Taraftarlar Grand Otopark Lara’dahi kalacak

Hazırlık maçları üzere Antalya’ya gelen Hull City taraftarları, bölgenin gözde otellerinden Corendon Hotels&Resorts grubuna ilgilendiren Grand Park Yeri Lara’üstelik konaklayacak.

Dünya Ilıcalı taraftarlarla bire bir araya gelecek

Hull City takımı ve taraftarın yanı sıra Hull City’nin sahibi Dünya Ilıcalı, 30 Kasım Çarşamba günü Antalya’de Hull City taraftarıyla ayrımsız istifham-karşılık etkinliğinde buluşacak. İş birliği kapsamında gerçekleşecek olan etkinliğin yanında 2 Çatlak Cuma Namazı haset dahi Hull City takımının sponsorlarının düz aldığı hususi bire bir nida düzenlenecek. Acun Ilıcalı ve futbolcular bu davette cümle müzahir firmalarla bir araya gelecek. – İSTANBUL

Share: