Iğdır haberi: TMVL Süper Yürek finalinde kazanan Iğdır Masterler oldu

– TMVL Süper Kupa finalinde kazanan Iğdır Masterler oldu

SİNOP – Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi’nde final müsabakasında Iğdır Masterler takımı, Çaycuma temsilcisini 4-2 yenik ederek Süper Yürek’nın sahibi oldu.

TMVL Süper Yürek finalinde Iğdır Masterler takımı ile Çaycuma Veteranlar takımı, Sinop Gerze Şehir Stadı’nda karşı karşıya geldi. Protokolün tribünden seyrettiği maçın önce yarısı 1-1 eşitlikle sona erdi. Maçın ikinci yarısınında ise Iğdır Masterlar takımı 4-2 öne geçti. Maçın böylece Süper Kupa’nın sahibi Iğdır temsilcisi oldu.

Bol gollü sabık karşılaşmanın böylecene Iğdır Masterler Topluluk sorumlusu Yüce Kazan, “Öncelikle Antalya’üstelik süper ayrımsız bökelik geçirdik. Sıradan mükemmel kompakt oyunla rakiplerimizi eledik, finale kaldık. Finalde de Çorum gibi dinamik bir rakibi eleyerek Türkiye Şampiyonu olduk. Bunun akabinde Federasyon Kupası’nı kayran Çaycuma takımını üstelik burada 4-2 yendik. Evire Çevire tıpkısı karşılaşma oldu, tıpkısı spor şehri olan doğunun incisi Iğdır’ı burada güzelce temaşa ettiğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Share: