Ilbay Çelik: “En ongun hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz”

Altıntaş ilçesi Çayırbaşı Köyü’nde karye ve mahalle muhtarlarıyla benzeri araya mevrut Kütahya Valisi Ulvi Polat, ellerindeki kaynakları etken ve verimli kullanarak yer gür hizmeti sunmanın gayreti içinde olduklarını anlatım etti.

Ilbay Şanlı Polat, Altıntaş ilçe programı çerçevesinde köy ve mahalle muhtarlarıyla Çayırbaşı Köyü’nde yapılan İstişare Toplantısı’nda tıpkısı araya geldi. Toplantıda 35 karye ve 5 mahalle muhtarı ihtiyaçlarını, taleplerini ve vatandaşların memnuniyetini Ilbay Büyük Çelik’e iletti.

Talep ve ihtiyaçları rütbe düzlük Vali Polat, sorunların imkanlar dahilinde çözümünü istedi. Namına gıcırı bükme rica ve ihtiyaçlarla ilgilendiren çalım müdürlerine istek verdi.

Ilbay Polat, “Elimizdeki kaynakları canlı ve mübarek kullanarak yer iyi hizmeti sunmanın gayretindeyiz. Cenabıhak bağlantı ve beraberliğimizi sürekli kılsın” dedi.

Toplantıya Vali Ali Çelik, Ilçebay Hüseyin Bozoğlan, Şehremini Arif Teke, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmayan, ilişkin çalım müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı. – KÜTAHYA

Share: