Ilçebay İpek’ten veda ziyaretleri

Ardahan’ın Çıldır ilçesi Kaymakamlığına atanan Domaniç Kaymakamı Muhammed Enes İpek, amme kurumları ve vatandaşlarla vedalaştı.

Kamu kurumlarıyla veda ziyaretlerinde açıklamalarda kâin Ilçebay İpek, “Domaniç ilçemizde 2 yıl süren görevimizi tamamladık. Görev süremiz içerisinde Kaymakamlığımıza sadık kurumlarımızla eğlenceli ve liyakatli çalışmalar yaptık. Tam çalım müdürlerimize daha çok görevlerinizde başarılar diler, ailenizle mutlu benzeri yaşam sürdürmenizi istek ediyorum. Hakkım varsa ego hakkımı helal ediyorum, sizlerin birlikte helal etmenizi istiyorum” dedi.

Ziyarette bulunduğu kamu alım ve kuruluşlarında görev eden alım müdürleri ve çalışanlar de İpek’e yaptığı hizmetlerden ekolojik ortam teşekkürname ederek, eskimemiş görevinde başarılar dilediler.

Ilçebay İpek, yanında İlçe Bitirmiş Komutanı Teğmen Büyüklük Yılmaz işe Alay Malay Tıraz, Ortaca, Sarıot, Küçükköy, Karaköy, Cenup, Saruhanlar, Böçen, Soğucak, Karamanlar ve Fıranlar köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla vedalaştı.

İpek, “Ağababa yurdu eşsiz Domaniç’imizde çalışmanın mutluluğu ve heyecanı ile alay malay buradan ayrılmanın hüznü içerisinde benzeri arada bulunuyoruz. Siz değerli hemşerilerimize harıldamak benim için nazik bire bir onurdu. Hepinizi değişik Allah’a hayat ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum” diyerek konuştu.

Kaymakamın vedalaşma programının hafta boyu bitmeme edeceği belirtildi. – KÜTAHYA

Share: