Ilçebay Kuvvetli martir ailesini görüşme etti

Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Kuvvetli, 1983 yılında Van ili Başkale ilçesinde şehit sakıt Bitirmiş Er Mehmet Erişti’nin ailesini ziyaret etti.

Mahalle ziyaretleri çerçevesinde Sart Mahallesi’ni ziyaret eden Ilçebay Kuvvetli, 1983 yılında Van ili Başkale ilçesinde şehit sakıt Güllabi Çeri Mehmet Erişti’nin annesi Zeliha Erişti ve babası Tahsin Erişti’yi musahabe etti.

Şehidin annesi ve babasıyla yakından ilgilenerek bire bir süre dostane fail Kaymakam Kuvvetli, “Türk milletinin kalbinde temas devir ayrıcalı bire bir yere eş olan şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve onların emanetleri olan eşlerinin mutluluğu ve huzuru için cesamet adına elimizden gelenin sunu iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Ziyaretlerimiz ile sürekli adına şehitlerimizin kıymetli emanetlerinin yanlarında olmaya çalışacağız” dedi.

Kaymakam Akva’a ziyarette Şehremaneti Komutan Yardımcısı İbrahim Karaca, İlçe Kurnaz Başbuğ Vekili Gedikli Mümessil Başçavuş Özcan Tercan, İlçe Yazı İşleri Başöğretmen Vekili Adem Alpaslan, Sart Mahalle Muhtarı Mukavim Karaslan ve ilgili çalım personeli zevcelik etti. – MANİSA

Share: