Ilçebay Mehabetli Yıldırım onuruna veda yemeği düzenlendi

Manisa’nın Selendi Kaymakamı Yüksek Saika’ın Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Balkı Kök Kaymakamlığına atanması nedeniyle Belediye Başkanı Nurullah Çekişme aracılığıyla onuruna veda yemeği programı düzenlendi.

Selendi Nazmi Gürcan Parkında planlı programa Ilçebay Mürtefi Sebep ve eşi Manolya Saika, Şehremini Nurullah Savaş ve eşi Ayçin Çekişme, Cumhuriyet Altını Savcısı Oğuzhan Yıldırım, Hakim Miray Zaim, gurur amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Ilçebay Yıldırım planlı izlence zımnında Başkan Çekişme’a ve katılımlarından periferi birlik davetlilere teşekkürname etti. Başkan Cidal yaptığı konuşmada hizmetlerinden periferi Ilçebay Saika’a teşekkür ederken, Ilçebay Yıldırım, “Ahenkli çalışmalarından ve desteklerinden ortalık ilkin Belediye Reisi Kavga gelmek için STK’lara, siyasi parti temsilcilerimize, muhtarlarımıza ve tam mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Selendi ilçemizi çokça sevdim. Gittiğim yerlerde burayı anlatacağım. Sizin hemşehriniz oldum kapımız temas ahit degaje sizlerden ayrılıyorum fakat aklımız bilcümle burada olacak. Ihtişam memuruyuz. Bayrağımızın dalgalandığı seçkin yerde fariza yapacağız.” dedi. – MANİSA

Share: