İvrindi’nin rustik mahalle yollarında asfaltlama çalışması sürüyor

Balıkesir’in İvrindi ilçesinde hep 33,6 kilometre uzunluğundaki kırsal mahalle yollarında asfaltlama çalışmalarına devam ediliyor.

İvrindi Belediyesi ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Defa Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince düzenlenen çalışmaları DOĞRU Parti İlçe Başkanı Muharrem Akçal ile durumunda inceleyen İvrindi Belediye Reisi Yusuf Cengiz, yetkililerden vukuf aldı.

Büyükşehir Belediyesi ile neva zarfında çalıştıklarını ve değme alanda desteklerini hissettiklerini tamlayan Cengiz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a destekleri amacıyla teşekkürname etti.

İşçilerle arkadaşça edip tatlı ağırlama fail Cengiz, “Toplamda 18 mahallemizi birbirine bağlayan yolların ulaşım sorununu nihayete erdirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu uğurda mücahede veren bütün çalışanlara canı ilgiyle teşekkür ediyorum. Ulaşım ağının genişlemesi, konforun sağlanması ve vatandaşlarımızdan memnuniyetlerini istihbar etmek en balaban moral ve enerji kaynağımız. Cemi hemşehrilerimizin memnuniyeti için ağırbaşlı çalışmalarımızı iş kavramı gözetmeksizin sürdüreceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: