Kamyonetle çarpışan motosikletli 5 dönme sonradan öldü; kazanın görüntüleri ortaya bundan sonra

MARDİN’in Midyat ilçesinde, 5 dönüş evvel kamyonetle çarpışan motosikletin sürücüsü Abdullah Celal (36), tedavi gördüğü hastanede bugün yaşamını yitirdi. Öte yandan, Cesamet’ın öldüğü kazanın güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya artık.

Kaymakamlık, 6 Ağustos’ta Mardin- Midyat Karayolu Acırlı köyü mevkisinde meydana geldi. Sürücüsünün ismi ve plakası öğrenilemeyen pikap, Abdullah Mehabet yönetimindeki motosiklet ile esas kafaya çarpıştı. Çevredekilerin ihbarıyla ilçe namına sağlık ve cingöz ekipleri gönderme edildi. Kaza yerinde yapılan önceki müdahalenin peşi sıra Ululuk, Gaziantep’te özel ayrımsız hastaneye kaldırıldı. Oran, bugün akşam saatlerinde yapılan tekmil müdahalelere karşın hayat mücadelesini kaybetti.

KAZANIN GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTIÖte yandan, Abdullah Şevket’ın kullandığı motosiklet ile kamyonetin çarpışma anlarının olduğu kamera kayıtları üstelik ortaya daha çok. Görüntülerde; Kerem’ın motosiklet üstünde akım halindeyken karşıdan gelen kamyonet ile kelle kafaya çarpışması, arkası sıra çarpışmanın şiddetiyle havaya fırlaması, elan sonra ise kamyonetin akıntı ettiği ve müşteri açısından çıktığı yer aldı.

Kazayla ait başlatılan soruşturma kurnaz tarafından sürdürülüyor.

Share: