Kaymakam Odabaş “İlçemizde mahallelerimizin bulunan sorunlarını durumunda gözlemliyor, sorunların çözümü noktasında kurumlarımız lüzumlu çalışmaları…

Balıkesir’in Edremit ilçesinde mahalle ziyaretlerini aksatmadan gerçekleştiren Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş, Narlı Mahallesini ülfet ederek muhtar ve vatandaşlarla bire bir araya geldi.

Mahalle ziyaretleri dahilinde Narlı Mahallesi sakinleri ile ayrımsız araya gelen Ilçebay Odabaş, Muhtar Mürtefi Çatan’dan mahallenin genel durumu ve ihtiyaçları karşı bilgiler aldı. Gerçekleşen ziyarette vatandaşlarla hasbihal eden Kaymakam Odabaş, vatandaşların ikbal, öneri ve taleplerini dinleyerek notlar aldı.

Mahalle ziyaretlerinin artık üstelik bitmeme edeceğini ifade fail Ilçebay Odabaş “İlçemizde mahallelerimizin mevcut sorunlarını durumunda gözlemliyor, sorunların çözümü noktasında kurumlarımız zaruri çalışmaları yürütüyor. dedi.

Daha sonradan Narlı Bitirmiş Devriye Komutanlığını ülfet fail Kaymakam Odabaş, İlçe Uyanık Komutanı Ömer Koç’tan ölçülü düzenlilik hizmetleri ve operasyon üzerine bilgiler aldı. – BALIKESİR

Share: