Kılıçdaroğlu: “Yalova’da ve Ülkemizin Değme Karış Toprağında Tıpkı Gürültülü Yükseliyor; Bilcümle Beraber, Bütün Beraber”

CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, kendisinin 9 Ağustos’ta Edirne’den yaptığı “Edirne’den Ardahan’a barışma, helalleşme, düzelme, diriliş istiyor milletimiz. Hep bu arada, hep bu arada…” sosyal iletişim araçları paylaşımına bugün Yalova’dan yanıt yazdı. Kılıçdaroğlu, “Yalova’da ve ülkemizin her karış toprağında ayrımsız gürültülü yükseliyor; bütün bu arada, bütün beraber…” açıklamasını yaptı.

CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, sosyal iletişim araçları hesabından 9 Ağustos’ta, “Edirne’den Ardahan’a ittifak, helalleşme, salah, tecessüm istiyor milletimiz. Bilcümle bu arada, bütün beraber” açıklaması ile birlikte Edirne’da esnaf ziyaretinde yaptığı müracaat sırasında çekilmiş benzeri fotoğraf paylaşmıştı.

Kılıçdaroğlu bugün dahi Yalova’da esnaf ziyaretinde yaptığı konuşmadan ayrımsız kare paylaşarak; “Yalova’da ve ülkemizin seçkin karış toprağında benzeri patırtılı yükseliyor; bilcümle beraber, hep bu arada…” değerlendirmesini yaptı.

Share: