Kılık değiştirip sınırdan kaçmaya çalıştı! İşte yakalanan Semra Güzel’in serencam açık

Adıyaman’da 2017’de işsiz ayla getirilen PKK’lı Yanardağ Boran’ın cep telefonundan silahlı ve samimi fotoğrafları çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Iyice, yıldırı örgütü PKK/KCK tarafından yasa dışı şekilde ancak dışına yokuş arayışında olduğu öğrenildi.

OPERASYONLA YAKALANDI

Bunun üstüne İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile MİT’in kolektif gerçekleştirdiği operasyonda HDP’li Semra Iyicene, İstanbul’dan 59 DG 606 plakalı çevirici ile Edirne’ye giderken Silivri’deki tıpkı tatil tesisinde, “göçmen kaçakçılığı”, “resmi belgede sahtecilik” ve “basamak dokunulmazlığını ihlal” suçlarından kaydı olan çoban Aladdin G. ile “terör örgütü propagandası beğenmek”fecir kaydı mevcut Fırat D. ile alay malay yakalandı.

SAHTE ISIM CÜZDANI İLE YAKALANDI

Milletvekili Semra Adamakıllı, “evden hırsızlık” kaydı bulunan Ay Işığı Şahan yerine düzenlenmiş düzme nüfus cüzdanı ile yakalandı. Adamakıllı ile birlikte muhacir kaçakçılığı, resmi belgede sahtekârlık, ev dokunulmazlığı ihlallerinden suç kaydı kâin A.G. ve yıldırı örgütünün propagandasını fora etmek suçundan kaydı bulunan F.D. simli şahıslar de gözaltına alındı.

İşte gösterici değiştiren Semra Sunturlu’in önceki görüntüsü:Share: