Kütahya haberi | Hisarcık’ta “2023’e Akıllıca Kent Buluşmaları” programı

Hisarcık SELIM Tümen İlçe Teşkilat Başkanlığınca, “2023’e Akıllıcasına Site Buluşmaları” çerçevesinde Manisa Mebus MKYK Üyesi Tamer Akkal’ın bile katılımıyla İlçe Müzakere toplantısı düzenlendi.

Hisarcık AK Parti İlçe Başkanlığında yapılan toplantıyla ilgilendiren bire bir izah eden DÜRÜST Öğür İlçe Başkanı Şanlı Var, ” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız bunaltıcı ile 2023 hedeflerimize akla yatkın emin adımlar ile ilerlerken, “2023’e Akıllıcasına Site Buluşmaları” programları ile ilçemizde Manisa Milletvekilimiz MKYK Üyemiz Tamer Akkal eşliğinde, İl Başkan Yardımcımız İlçe Koordinatörümüz Mustafa Kızıklıoğlu, Belediye Başkanımız Fatih Aktif, Kadın Kolları Başkanımız Havva Özaydın, Toyluk Kolları Başkanımız Hüseyin Varol, İl Umumi Meclisi Üyelerimiz, 3 Basamak Yönetim Kurulu ve Mahalle Başkanlarımızın katılımlarıyla Hisarcık AK Öğür İlçe Başkanlığında kaymakamlık meşveret toplantımızı gerçekleştirdik” dedi.

Manisa Saylav Tamer Akkal, daha bilahare belediyeyi musahabe ederek Şehremini Fatih Etken ile bire bir süre görüştü. Şehremini Fatih Canlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada,” Halkımız ile bağırsak içe “2023’e Doğru Kent Buluşmaları” çerçevesinde, Manisa Milletvekilimiz Tamer Akkal belediyemizi musahabe ettiler. Vekilimiz ve SELIM Tümen teşkilatımız ile alay malay sivil cemiyet kuruluşu temsilcilerimiz, esnaflarımız ve vatandaşlarımızı müzakere ederek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. Vekilimize bu sunturlu ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Milletimizin sesini dinleyen, fikrine ehemmiyet veren DOĞRU Partimiz danışma kültürü ile 2023’e ilerliyor” diye niteleyerek konuştu.

Komutan Faal, görüşmede Saylav Akkal’a uray logolu fayans tabak ihsan etti. – KÜTAHYA

Share: