Kütahya siyasa haberleri: Emet Heyeti’nden Ankara ziyaretleri

Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, YANLIŞSIZ Öğür İlçe Başkanı Süleyman Ciner Ankara’da ayrımsız kol ziyaretlerde bulundu.

İlçede yapımı bitmeme fail projeler ve bakir talepler ile ilgili projelerin takibi üzere DÜRÜST Parti Kütahya Milletvekilleri Ceyda Tehlikeli Erenler ve Ahmet Fecir’ı mecliste müzakere eden Emet heyeti milletvekilleri ile gelişigüzel Hars ve Turizm Bakanlığı gözetiminde emek yürüttüler. Yıldız Bilimi Firez ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ı konuşma ederek Emet ile ilgilendiren projeleri sundular.

Ankara temaslarıyla ilişkin tıpkısı açıklama özne Emet DOĞRU Öğür İlçe Başkanı Süleyman Ciner, “Hars ve Turizm Bakanlığı Icra Vekili Yardımcımız Eşsiz Alpaslan’ı Milletvekillerimiz Ahmet Fecir, Ceyda Sakil Erenler, Kaymakamımız Hasan Çiçek ve Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan ile alay malay mülakat ederek ilçemizin bakanlığımız nezdindeki ihtiyaç ve taleplerini ilettik. Nazır Yardımcımız Nadir Beyefendiye bizlere cebin göstermiş olduğu bandaj bağ ve destekleri amacıyla şükranlarımı sunuyorum. İlçemizde hükümetimiz ve belediyemiz vasıtası ile bir nice proje birlikte yürütülmektedir. KYK yurdunda olduğu kabilinden gücük ayrımsız müddet sonra Cahillik Merkezimizde açılacak. Beraber belediyemizce madun bina çalışmaları sürerken, hanın restoresi, bakir hükümet binası yapımı, park yeri bahçe yapımları, kez projeleri, apart hazırlıkları derken gelecek yıl bambaşka aynı Emet’e ulaşacağız Allah’ın izniyle. DOĞRU Partimizin ülkemiz amacıyla ne meal ifade ettiğinin cevabını mebzul rüşvet etmeliyiz. Partimiz zaman dünyanın dertlerine hal aradığı kadar ülkemizde, ilimizde, ilçemizde ve seçkin alanda yaptığı hizmetlerle herkes üzere ayrımsız umut vesilesi olmuştur, olmaya birlikte devam edecektir” diye konuştu. – KÜTAHYA

Share: