Mebus Uygur: “Kadınlar halk attıkları gelişigüzel işte muvaffakiyetli olacak güce sahiptir”

YANLIŞSIZ Öğür MKYK Üyesi Balıkesir Milletvekili Av. Sarih Uygur, Balıkesir’dahi ilçe kaza mahalle mahalle Balıkesir’i gezerek kadınlarla tıpkısı araya geldi.

Erdek, Bandırma, İvrindi ve Bigadiç ilçelerinde rustik mahalle ziyaretleri işleyen Saylav Uygur, İvrindi’üstelik fabrika ziyaretinde etkin kadın işçilere, “Kadınlar el attıkları her işte muvaffakiyetli olacak güce sahabe. Yaptıkları temas işte başarılı olan, hem ocak ekonomisine hem üstelik mutluluk ekonomisine katkı sağlayıcı kadınlarımızı kutlama ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi.

YANLIŞSIZ Fırka Erdek İlçe Başkanlığı ziyaretiyle Erdek programına başlayan Saylav Sarih Uygur, kaymakamlık teşkilatıyla bire bir araya gelip istişarelerde bulundu. Sonrasında Erdek Engelliler ve Mânialı Aileleri Tesanüt Derneği’ni mülakat etti. Toplum Örgütü Başkanı Meliha Söğüt ve üyelerle ahbapça yazar taleplerini ve sorunlarını dinleyen Uygur, çözümü üzere ilişik makamlarla görüştü. “Görelik herhangi bir engeli ondalık” diyen Uygur, engellilerin ve ailelerinin gelişigüzel tamamen yanı sıra olduklarını söyledi, esnaf ve vatandaşlarla selamlaştı, hal bellek sordu.

Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifini ülfet fail Milletvekili Uygur, zirai faaliyetlerde mehabetli bir yere eş olan zeytin yetiştiriciliği faaliyetleri ile ilişik kooperatif başkanı Abdullah Şenol ve yönetimiyle istişarelerde bulundu.

DÜRÜST Fırka Bandırma İlçe Teşkilatıyla birlikte Fazlalaşan, Bakir Sığırcı ve Duraksız mahallelerini da musahabe eden Saylav Uygur, kahvehane ziyareti, buğulanmış ve sökel ziyareti yaptı esnaf ve vatandaşla selamlaştı, taleplerini ve görüşlerini dinledi. Uygur, taleplerin ilişkin makamlara iletilip sonuç alınması noktasında girişimlerde bulundu.

“Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin her ant yanındayız”

Bandırma Cahillik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde el oyunları, atletizm ve gündeş pentatlon çalışmaları fail çocukları ve gençleri görüşme fail Saylav Uygur, sporcularla ati planları, çalışmaları ile ilgili biricik tek sohbet etti.

İvrindi’dahi eş çalışanların çoğunlukta olduğu çuval fabrikasını ve antipatik çekicilik deposuna ziyarette mevcut Mebus Uygur, kadınlarla kardeşçe yazar kolaylıklar diledi. Uygur, “Kadınlar ahali attıkları herhangi bir aha muvaffakiyetli olacak güce sahabe. Yaptıkları rastgele işte başarılı olan, hem karı ekonomisine hem bile ülke ekonomisine ulama sağlayan kadınlarımızı kutlama ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi.

Akçal Mahallesi’nde çilek tarlasında çilek toplayan Mebus Uygur, “Balıkesir’imizin temas köşesinde ayrı tıpkı dilsiz, ayrı bir lezzet var” dedi, bu eşsiz lezzetleri fark etmek isteyenleri Balıkesir’e nida etti.

İlçe ziyaretleri sonrası izah özne Mebus Uygur şunları söyledi:

“Gittiğimiz bilcümle ilçelerde bizleri muhabbetle karşılayan, bağrına basan hemşehrilerimize çok teşekkürname ediyorum. Hep ilçelerimizde hemşehrilerimizle tıpkısı araya geliyoruz, kapı konu geziyoruz hal akıl soruyoruz. Talepleri varsa alıyor, çözüm bulmak üzere ilişik makamlarla görüşüyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki DOĞRU Parti’miz 21 yaşında. Gittiğimiz gelişigüzel yerde 21 yıldır neler yaptığımızı, şehrimizi, ülkemizi ne noktadan nereye getirdiğimizi anlatıyoruz. Hemşehrilerimiz üstelik ülkemizin hangi büyüklüğünde ileriye gittiğinin farkında doğrusu. Bunu üstelik bizlere gösterdikleri sargı ve alakayla anlatıyorlar. Bizler birlikte geçmiş günkü aşkla çalışmaya bitmeme ediyoruz. Hedefimiz 2023… Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 21 yılın tecrübesi, 21 yaşın enerjisiyle önce günkü aşkla ve heyecanla hemşehrilerimizle, milletimizle, ahali ele rağbet gönüle hedeflerimize yürüyoruz. Bu süreçte cansiparane müteharrik bilcümle kaymakamlık teşkilatlarımıza antrparantez teşekkürname ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” – BALIKESİR

Share: