NEOHUB Etap Hızlandırma Programı geçmiş mezunlarını verdi

DenizBank’ın yıpranmamış tohum iştiraki NEOHUB’ın Hamle Tesri Programı, 6 maaş yoğun benzeri çalışmanın arkası sıra Tezahürat Day ile mezunlarını vererek, başlama-up ekosistemine 6 bakir kadem kazandırdı.

DenizBank ve NEOHUB’ın eş açıklamasına göre, DenizBank Umumi Müdürü Hakan Keder ve NEOHUB Genel Müdürü Gürhan Çam’ın aşama ekosistemine yönelik değerlendirmelerde bulunduğu etkinlikte, basketbol oyuncusu ve melek yatırımcı Sinan Güler ve Boğaziçi Ventures Umumi Heyet Üyesi Barış Özistek gibi isimler bile kayran aldı.

“Teknolojiyi takkadak tüketen değil, üreten dahi olmalıyız”

Açıklamada görüşlerine vadi sunulan DenizBank Genel Müdürü Melik Yara, Microsoft, Apple ve Disney gibi dünyanın bildirme şişman şirketlerinin temellerinin eş evlerinin garajlarında atıldığı örneğini vererek, şunları kaydetti:

“Tığ bile DenizBank’ın temellerini bire bir otel odasında attık. Bir Tane hatlı tıpkı telefon ve 2 milyon TL’lik sermaye ile bugünün çeyrek altın yüzyıllık çınarının tohumlarını ektik. Demincek bile kuruluş hikayemizden bize kalan mirasla akıntı ediyoruz. Uygulayım Bilimi şirketimiz Intertech ile 10 ayrımlı ülkede 50 finansal kurumun uygulayım bilimi gücüyüz. NEOHUB’ın Kadem Tacil Programı Deniz Akvaryum ile da bakir iktisat odağında çokça şanlı çalışmalara imza atıyoruz. Biliyoruz kim aşağılık fikirlerden filizlenen girişimler, nazik çınarlara tahavvül etmek amacıyla mentorluk ve altyapısal desteğe ihtiyaç duyuyor. İşte NEOHUB bu filizleri verimli yatırım iklimlerinden faydalandıracak, büyütecek ve yeri geldiğinde kaleleri yerinden oynatacak birer ağaca tedvir etmek için lüzumlu desteği veren tıpkısı üretimlik kabilinden çalışıyor. Biliyoruz ki sürdürülebilir gelecek için teknolojiyi yalnız tüketen değil, üreten bile başlamak zorundayız. Ülkemizden sâdır girişimlerin dünyada gürültülü getiren devler haline gelmesi için çalışmaya devam edeceğiz.”

NEOHUB Genel Müdürü Gürhan Çam ise, “Kullanılmamış evlat teknolojik gelişmelere, ekosistemdeki değişimlere çevik tepki yorumlamak ve bu alanda farklılık yaratıcı gelişim modelleri, ürün ve hizmetler yükseltmek yıpranmamış iktisat adaptasyonu için nazik öneme topluluk. Biz de Sayın Kağan Ateş’in liderliğinde, günümüzün envestisman iklimine adaptasyon için bakir nesil iştirakimiz NEOHUB’ı kurduk. Görevimiz, bankacılık bilgimizi ve teknoloji gücümüzü bu bina altında harmanlayarak yeni ekonomiye kullanılmamış hareket modelleri tasalanmak.” değerlendirmesinde bulundu.

NEOHUB’ın Aşama Hızlandırma Programı, 6 mahiye okkalı benzeri çalışmanın peşi sıra Demo Day ile mezunlarını vererek, bidayet-up ekosistemine 6 kullanılmamış etap kazandırdı.

NEOHUB Etap Hızlandırma Programı’ndan mezun olan girişimler şöyle:

“Ekon Teknoloji: Yenilikçi teknolojiler kullanarak banka ve uzlaştırıcı kurumlara algoritmik muamele çözümleri sunuyor.

Fon Içgüdü: Siftinlik ve mutedil boy işletmelerin akça akışlarını tevil etmek için onları mal kurumları ile buluşturuyor.

SenkronData: Markaların ve dağınık satıcıların gelirlerini artırabilmek üzere online mecralardan topladığı veriler ile pazarı ve rakipleri temel zamanlı çözümleme ederek çözümlemeli analizör sunuyor.

STETO: Diyetisyen, ruhiyatçı, fizyoterapist, şalter ve istişare terapisti, mentor ve aç antrenör alanlarında uzmanlara ulaşmanızı sağlayan vasat üzerinden seçtiğiniz uzmanla termin oluşturulup online mülakat sağlanabiliyor.

Varsapp: Kullanılmayan eşyaların kiraya verilebildiği, ayrımsız zamanda ihtiyaç mahsus ürünlerin kişiden ve markalardan kiralanabildiği benzeri hava özelliği sunuyor.

Walkers: Kullanıcılarına elan fazla yekinmek ve sağlıklı ayrımsız hayata aşama kovmak amacıyla müstelzim motivasyonu, şerik olduğu firmalara ise promosyon ika imkanı ve mütenavip pazarlama kanalı sunan, oyunlaştırma içeren keyif & fitness uygulaması olarak konumlanıyor.”

Share: