Niğde protokolünden görevlilere yılbaşı ziyareti

Niğde Valisi Mustafa Antrenör, Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan, İl Güven Müdürü Adnan Özdemir ve İl Uyanık Komutanı Miralay Nihat Özkök, Sungurbey Polis Güçleri Amirliğinde memur polislerin eskimemiş yılını kutladı.

Çalışmalar karşı bilgelik kayran Ilbay Antrenör, telsizden duyuru geçerek güvenlik mensuplarının bakir yılını kutladı. Ilbay Çalıştırıcı, yaptığı açıklamada, kullanılmamış yılın merbutiyet, mutluluk ve huzur getirmesini diledi. Eskimemiş yılda, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluşunun 100. yılının kutlanacağını belirten Çalıştırıcı, “Bu çağ, Türkiye yüzyılı olacak. Türk’ün asrı olacak. Bütün hemşehrilerimin, hepinizin yılbaşını kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanı Emrah Özdemir birlikte kullanılmamış yılın sağlıklı, bahtiyar, huzurlu ve artağanlık getirmesi temennisinde bulundu. Koç, daha bilahare Niğde Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Niğde- Kayseri kişmiri yolundaki ve Argıt Kavşağı’ndaki polis güçleri ve güllabi aplikasyon noktasını konuşma ederek, işyar personelin ve sürücülerin yeni yılını kutladı, polislere çorba ikram etti. – NİĞDE

Share: