Pazarspor, İskenderun maçı hazırlıklarını sürdürüyor

TFF 2. Tabur ekiplerinden Pazarspor, İskenderun maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Pazarspor, TFF 2. Ligin ikinci haftasında Muamele Kent stadında 4 Eylül 2022 Ahzüita haset saat 16.00’birlikte İskenderun ile karşılaşacak. Pazarspor, maçın hazırlıklarını Münasebet Site stadında Ustalık direktör Mustafa Kalafatoğlu yönetiminde sürdürdü.

Antrenman öncesinde gazetecinin sorularını yanıtlayan Teknik yönetmen Mustafa Kalafatoğlu, “Van maçında epey oyuncularımı tebrik ediyorum. Fena Hâlde tıpkı mücadele örneği sergilediler. Istem isterdi ki puanla dönelim ama maatteessüf bunu başaramadık. Bakıldığında bittabi hatalar var bizim tarafımızdan üstelik yapılan hatalar ama genelde maç yönetimini akilane yönetemeyen, baskı altında artan ayrımsız yargıcı nokta kayıplarına sebebiyet verdi. Amma tığ yolumuza bakıyoruz ve gelişen güre bir takımız. İlk el arzulu olan oyuncularımız var, gayet de sunturlu gelişim görüyorlar. Ego buradan bu hafta içerde oynayacağımız çok yüce bire bir pik bütün taraftarımızı bekliyorum. Onların gücü bizim için çokça balaban. Onlarla beraber aşamayacağımız engel bulunmayan diyerek düşünüyorum. Şimdiden kıvrak hayır olsun sezonumuz. Etimesgut’tan Mehmet Cansın’ı aldık. Onun da hazırlanması yerinde kader verebileceğimizi söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

Çaykur Rizespor kulübünün U19 takımından nakil olduğunu belirten Eyüp Ensar Bozkurt, “Güzeşte sezon Çaykur Rizespor’un U19 takımında oynuyordum, buraya alıntı oldum. İlk profesyonel maçımdı, sahada duyduğu o gürültüde âdem heyecanlanıyor. Güzel tıpkısı maçtı ama 90 artı 3’te gol yedik. Hayıırlısı olsun inşallah pir aynı mevsim geçer akçe. Mustafa hocamız olsun, sair hocalarımla beraber çok güzel ayrımsız dinlenme kampı süreci geçirdik. Takımımız dinç, savaşımcı inşallah hayırlısı evet. Bütün herkesi pik nida ediyoruz. İnşallah maçta bile taraftarımızla gelişigüzel mebzul tıpkısı son alırız” şeklinde konuştu. – RİZE

Share: