Refahiye Kaymakamı Canpolat, göreve başladı

Sonuç kararnameyle Erzincan’ın Refahiye ilçesine atanan Ilçebay Ömer Faruk Canpolat göreve başladı.

Van Ilbay Yardımcısı iken 11.08.2022 tarihli 2022/392 sınırlanmış Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Refahiye’ye atanan Kaymakam Ömer Faruk Canpolat, göreve başladı.

Ilçebay Canpolat, ilçe çekicilik müdürleriyle bire bir araya gelerek güruh gerçekleştirdi.

Ilçebay Canpolat, “Görevimizi ödeme edeceğimiz süre içerisinde; yurttaş odaklı hizmet anlayışı gereği, kamu hizmetlerinin etken, adil ve yansız tıpkısı şekilde vatandaşlarımıza yer kıytırık ve aceleci aynı şekilde sunulması çabası içerisinde olacağım. Kül mücahede arkadaşlarımla, domestik yöneticilerimizle, sivil cemiyet kuruluşlarımızla ve ilçe basın mensubu arkadaşlarımız ile bir kadro kendisine paçarız işbirliği ve eş güdüm anlayışı içerisinde, ilçemizin refah seviyesinin yükseltilmesi ve elan yaşanır aynı Refahiye üzere çalışmaların, önceliğimiz olacağını izhar etmek isterim. Desteklerini benden esirgemeyeceğine inandığım Refahiyeli hemşehrilerime esenlik, erinç ve mutluluk komple günler diler, emek arkadaşlarıma de çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Refahiye Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat daha sonradan bile ilçede esnaf ziyaretinde bulundu.

İlçedeki sorunlarla ilişik esnafla fikir alışverişinde bulunan Canpolat, değme zaman halkın beraberinde olduğunu ve kendisinin de halkın aynı parçası olduğunu vurgulayarak, “Cesamet halkıyla vardır. Bizler, gelişigüzel devir halkımızın yanındayız. Amacımız, halkımıza seçkin şeyin sunma iyisini sunarak, yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır. Vatandaşlarımızla her platformda tıpkı araya gelmeye himmet edeceğiz. İnsan odaklı bir hizmet anlayışı ile konu konu dolaşarak ilçemizin gelişimi ve insanlarımızın mutluluğu yerine çok çalışacağız” diye niteleyerek konuştu. – ERZİNCAN

Share: