Selin Sakatatçı, Gökhan Çıra’nın

Geçtiğimiz yıl Selin Ciğerci ile ikinci sefer boşanan Gökhan Çıra’nın mazi sosyal medya hesabından aynı kız bebeğiyle fotoğraf paylaşarak ata olduğunu duyurması magazin basınına bomba kabil düştü. Sakatatçı’nin “Pes” diye niteleyerek aksülamel göstermesinin peşi sıra yaptığı etap ilgi çekti.

BABA OLDUĞUNU DUYURDU

Instagram hesabından benzeri bebekle fotoğrafını paylaşan Lamba, “Banal dünyama körpe geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çok dost bir baban var. Ego sana çok intihal oldum kızım. Hayatım, hayatına feda olsun. Doğru bir döl olursun inşallah. Dimdik, huzurlu, bahtiyar büyüyelim canım kızım, kandırıcı geldin. Dünyamı aydınlattığın için sana antrparantez teşekkürname ederim kızım” ifadelerini kullandı. Selin Ciğerci ise Lamba’nın paylaşımının arkası sıra Instagram hesabından “Pes” diye paylaşım yaparak reaksiyon gösterdi.

SAADET SERENAY ÇIRA HESABINI DİKKAT ÇEKTİ

Sakatatçı, elan evvel İngiltere’de yavru sahibi olmak amacıyla çalışmalara başladıklarını ve bebeklerine “Ongunluk” ismini vereceklerini söylemişti. Selin Ciğerci’nin Gökhan Lamba’nın “kızım” diyerek paylaştığı bebeğe açılan “Mutluluk Serenay Çıra” isimli bire bir hesabını takibe alması ilgi çekti. Öte yandan Lamba da aynı hesabı izleme ediyor.

YAVRU SORULARINA TEK CÜMLELİK CEVAP

Dün akşam tıpkı mekan çıkışı görüntülenen Selin Ciğerci, “Cenabıhak analı babalı büyütsün. Gökhan’la barışmam olabilir değil. Bekar ve zat halimle emniyetsiz mutluyum” demekle yetindi.

Gökhan Lamba’nın “Ata oldum” paylaşımına Selin Sakatatçı’den aksülamel: Pes Gökhan Lamba’dan kafa karıştıran paylaşım! “Ata oldum” diye niteleyerek bebeğiyle gösteriş verdi

Share: