Sokakta karşılaştığı husumetlisini tabancanın kabzasıyla başından yaraladı

ADANA’da, sokakta karşılaştığı husumetlisi Kemal Y. tarafından başına tabancanın kabzasıyla vurulan Yüksek Ekici (20), yaralandı. Eksiksizlik Y. ile beraberinde kâin arkadaşları görüngü yerinden kaçarken, kanlar ortamında mütezayit Mehabetli Ekici ise cadde üzerindeki ayrımsız markete sığındı.

Olay, akşam saatlerinde gestalt Seyhan ilçesine sınırlanmış Semavi Bulvar’da meydana geldi. İddiaya göre, Mürtefi Ekici, sokakta yürüdüğü tam, aralarında daha başlangıçta hasımlık kâin Eksiksizlik Y. ile karşılaştı. Otomobilden nazil Kemal Y. ve arkadaşları, Ali Ekici ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Eksiksizlik Y., birlikte mevcut tabancanın kabzasıyla Yüce Ekici’nin başına vurdu. Mürtefi Ekici kanlar içerisinde kalırken, Kemal Y. ve arkadaşları geldikleri otomobille fenomen yerinden kaçtı.

MARKETE SIĞINDI

Büyük Ekici, çevredekilerden müzaheret istemek üzere cadde üzerindeki tıpkısı markete sığındı. Şanlı Ekici’nin dem kaybettiğini gören çevredekilerin ihbarıyla görüngü hesabına afiyet ekipleri geldi. Sağlık ekipleri Şanlı Ekici’yi önceki müdahalenin peşi sıra Yüreğir Çap Hastanesi’ne kaldırdı. Polis Güçleri ekipleri Kemal Y. ve arkadaşlarının yakalanması için faaliyet başlattı.

Share: